Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt olvastam hogy két szuka...

Azt olvastam hogy két szuka nem jön ki jól hacsak nem ivartalnítják. Igazez? Mi a helyzet ha kölyök koruk oóta együtt tartom őket

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
akkor sem fognak kijönni ha dominánsak. Bár ritkán az ivartalanítás sem olda meg a problémát. Nem az számít hogy kölyök koruktól együtt nőjönek fel, hanem hogy alapról jól kijöjjönek.
2021. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül van így. Nekünk volt két kan német juhászunk, a fiatalabb kölyökként került hozzánk, de az idősebb állandóan marta. Később volt két szukánk ugyanilyen felállásban, és az öreg szuka úgy gondozta, mintha az ő kölyke lett volna. Összebújva aludtak még akkor is, amikor a kicsi már felnőtt, soha nem is morogtak egymásra.
2021. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Az én szuka kutyáim kijönnek egymással van egy idősebb(ivartalanítva volt mikor elhoztuk a fiatalt) és egy fiatal.Amíg a fiatal nem volt ívartalanítva akkor sem volt semmi probléma,nem verekedtek.
2021. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Gábor232 válasza:
100%

Nekem is két szuka kutyám van, kölyök koruk óta, más alomból.

Mindkettő labrador keverék egyik 6, a másik 7 éves,egyikük sincs ivartalintva.

Nagyon jól megvannak, imádják egymást, sőt egyszer egyikőjük meglépett éjszakára, a másik egész éjjel sírt utána.

Bár ők alapból barátságosak mindenkivel.

2021. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek csak azért mert nem vagyok híve az ivartalanításnak.
2021. febr. 15. 20:38
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
5. A méhráknak híve vagy?
2021. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mért kell röktön gonoszkodni ha valaki nem uvartalanít egyébként meg a szukáknál az ivaratalanításnak ugyanolyan kockázata van.
2021. febr. 16. 06:37
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Fajta és egyedfüggő, a tenyésztők is együtt szokták tartani a szukáikat a legtöbb fajtából, nem szedik szét egymást, sőt, jól elvannak, ha tüzel valaki akkor is, bár ott jobban előfordulhatnak nézeteltérések(akiket ismerek és hirtelen eszembe jutnak fajták tenyésztői, ahol együtt vannak a kutyák: border collie, mudi, tacskó, labrador, airedale terrier, uszkár.)
2021. febr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Ivartalanított, mentett keverék szuka kutyám van, bármilyen nemű, méretű, és korú kutyával kijön, ha a másik kutya nem rohanja le. Az egészsége pedig kiváló, sportolok is vele.
2021. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8as a nagytesű (harci, munka)kutyákk mi a helyzet pl.angol mastiff ,canecorso ilyesmikre gondolok.
2021. febr. 16. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!