Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirke/kacsa farhátat adhatom...

Csirke/kacsa farhátat adhatom főtten kölyök kutyáknak? Nem törnek szilánkosra a csontok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 09:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
77%

Ha annyira neves lenne, nem adna el olyannak kutyát aki még rendesen tartani sem tudja. Bár kiváncsi lennék akkor egy kennel névre, kutya szűrési eredményére stb bár kétlem hogy rendelkezik ilyennel a kutya...

neves felmenők? linkelheted kiállítási eredmények stb

Legtöbb szapi ilyen dumával jön xd

Én legalább tudom rendesen etetni a kutyám

2021. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 A kérdező kommentje:

#31

hogyne lenne te barom, teljesen hülyének nézel?

minden megvan


nem linkelek semmit, mert semmi közöd hozzá

2021. febr. 16. 11:10
 33/70 A kérdező kommentje:

akkor főtten farhátat nem

akkor szétbaltázva a farhátot és nyersen


de a többit ami telíti a gyomrot, azt a nyers mellé adjam?

itt mindenre szükség van

2021. febr. 16. 11:12
 34/70 anonim ***** válasza:
96%
Kenyérre és tésztára semmi szüksége...
2021. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:

a tenyésztő 25 ezer ft/10 kg táppal etettett és nyers farháttal


én nem fogok 25 ezer ft táppal etetni, meg egy ettől nem sokkal olcsóbb táp már el is fogyott pillanatok alatt

2021. febr. 16. 11:13
 36/70 anonim ***** válasza:
77%
Ha van draga kutyara penzed, akkor etetni is legyen. Nincs szuksege gabonara kenyerre. Hacsak nem sport kutya, nekik szoktak keves rizst is adni.
2021. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 A kérdező kommentje:

jó, akk nem adok kenyeret meg tésztát, akkor azt is táppal pótlom


akkor kapnak tápoot

nyers farhátot szétverve

multivitaminok + zöldségek


de a zöldséget meg kell főzni, rizst is


zöldséget csak főzve eszik meg, és azért gondoltam mindent egybe főznék, aztán azt tudfják enni 3-4 napig, aztán főzném a következő adagot

2021. febr. 16. 11:17
 38/70 anonim ***** válasza:
85%
Zöldségeket inkább turmixold, vagy fermentáld esetleg reszeld mintsem főzd de így nagyjából elmegy
2021. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
97%
Huh, sok problémát látok itt barfosként. Alapvetően egy kutyát, főleg ha kölyök, meg kell tanítani szépen csontost enni, hogy ne fulladjon meg és ne akarok egy nyakat egyben lenyelni. Alapból főleg egy kölyöknél nem kellene a tápot és a nyerset össze vissza keverni. Vagy tapozz vagy nyersezz. Ha meg kapnak nyerset, akkor ne csak farhátból álljon a kaja. Értem én, hogy az a legolcsóbb, de akkor etess normálisan nyerssel vagy normális táppal, de ne keverd a kettőt főleg úgy, hogy lövésed sincs hozzá.
2021. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
100%
39-es totálisan egyet értek veled, mi is barfozunk és ami itt megy az katasztrófa
2021. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!