Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirke/kacsa farhátat adhatom...

Csirke/kacsa farhátat adhatom főtten kölyök kutyáknak? Nem törnek szilánkosra a csontok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 09:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:

én nem veszek 2000+ ft árú húsokat kutyának


kap nyerset, csirke farhátat ahogy a tenyésztőnél szétkloffolva+tápot+ vitamint


ott tartunk, hogy a zöldségeket turmixolva kapja


lassan fogom etetni kézből, hogy ne habzsolja a nyerset

2021. febr. 16. 11:34
 42/70 anonim ***** válasza:
81%

Sokkal tobbet fogsz kolteni kerdezo majd az allatorvosnal, ha igy eteted a kutyad, mert garantaltan baja lesz.

Dontsd el: vagy barfozol, vagy tappal etetsz, es ennyi! Csontot nem fozunk, bar mar leirtak elottem, ez az info talan atment. Kenyer, teszta, tej, parizsi fuszeres hazi moslek szinten nem kell a kutyanak, azert ezt is leirom a biztonsag kedveert.

Ha barfozni szeretnel, akkor jo lenne egy normalis etrendet osszeallitani neki, ami nem csak farhatbol all. Muszaj, hogy valtozatos legyen, kellenek belsosegek, nyul, kacsa, marha, stb,stb. Olvass nagyon utana, esetleg tanacsot is kerhetsz ezzel kapcsolatban valakitol, az sem szegyen. De igy ne etess, ahogy most azt te itt felvazoltad, ez katasztrofa.

Egyebkent meg kutya meretetol fugg nyilvan, de egy 15 kilos tap nekunk vagy 3 honapig eleg...ha kiszamolom, akkor csak havi kb 10 ezerbe kerul, azert ez nem egy akkora osszeg. Jo minosegu tapbol sokkal kevesebb is eleg, mint egy szarabbol, mivel nem lesz hamar ehes a kutya.

2021. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:

nekem a 15 kg-os táp 3 kutyára az nincs egy hét...

ne csak saját magadból indulj ki

2021. febr. 16. 11:46
 44/70 A kérdező kommentje:
szerintem meg jó lesz a nyers csirke farhát + táp + multivitamin
2021. febr. 16. 11:46
 45/70 anonim ***** válasza:
53%
Milyen tápot adsz? Ha jobb minőségűt adsz abból kevesebbet kell adni ergo tovább tart
2021. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:

#45

annyival nem tart tovább, mint amennyivel többe kerül


és ami benne van vitamin, azt én meg tudom külön venni 500ért és odaadni neki

2021. febr. 16. 11:48
 47/70 anonim ***** válasza:
77%

Nem a vitaminon van a hangsúly, nem mindegy hogy a tápba csőrt vagy ilyen mellék terméket raknak vagy éppen normális húst... az sem mindegy mennyi szénhidrát van benne és hozzáadott gabona

De amit a kajánál megspórolsz azt majd a dokinál fogod otthagyni, és majd csodálkozol ha jönnek majd szépen sorban a betegségek

2021. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz?

Mindenfele vitamint beadok neki es a tenyeezto is tappal meg farhattak etette oket

2021. febr. 16. 11:55
 49/70 A kérdező kommentje:

A farhatba normalis hus van


Azt meg nem tudni h a draga tapba milyen hus van, na lefogadom abba is a legalja husok mennek, max tobb

2021. febr. 16. 11:56
 50/70 anonim ***** válasza:
69%

Nem mindegy mi van a tápban, és nem a vitaminokra gondolok. Hanem hogy a táp mit tartalmaz. Mert nem mindegy az hogy húsként feltüntetve csőr, meg karmok vannak bedarálva vagy rendes hús van benne. Az se mindegy menni gabonát, mennyi szénhidrátot tartalmaz...

A tenyésztő feltehetőleg minőségi táppal etette

2021. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!