Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv! Angol masztiff kiskutyát...

Üdv! Angol masztiff kiskutyát szeretnénk kb. nyár elején vásárolni. Hol tenyésztik itthon? Illetve egyéb módon hol érdemes keresni? Nem versenyekre szeretnénk járni vele. Kategóriáján belül ésszerű áron érdekel.

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon ha jól tudom már nincsen működő kennel, pedig én is ilyen kiskutyát szerettem volna.

De az ára 200ezer körül mozog.

2021. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak külföldről tudtok angol masztiffot beszerezni. Magyarországon nincsen jelenleg is működő angol masztiff tenyészet.


Környező országokban biztos, hogy van.


200.000 forint körül van egy fajta tiszta kölyök.

2021. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Esetleg ötlet, hogy mondjuk Ausztriában hogyan találok tenyésztőt?
2021. febr. 17. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes masztiffos facebook csoportokba érdeklődni, hátha valaki tud valakit ajánlani.
2021. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!