Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor kell levinni a...

Hányszor kell levinni a Westie-t egy nap? ( 10 emeletes panel )

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, milyen fajta, vagy hogy hányadik emeleten laksz. Minden kutyát minimum háromszor (reggel, délben, este) meg kell sétáltatni.
2010. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyiszor mint bármely más kutyát! A minimum az a reggel, délben és este és nem 15 percre hanem legalább egy órára, amíg játszhat a többi kutyával és szaladgálhat. Este jó lenne minimum 2 órát sétáltatni!
2010. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a szobatisztaság miatt én 3-4óránként leviszem kicsit(míg elvégzi a dolgát, illetve fut két három kört, ez olyan fél, háromnegyed órás attrakciók) kora reggel, illetve késő este pedig 2-3órát sétálni is megyünk :)
2010. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt kutya (akár westie, akár bármi más) napi 3x-i sétát igényel, ebből legalább egy legyen hosszabb, 1-2 órás. Kb. ez az általánosan elfogadott norma.
2010. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bozsikrisz ***** válasza:
Minimum 3x, de én néha 4-5 alkalommal is lemegyek vele. (Yorkshire, második emelet:D)
2010. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 18. 07:50
 7/7 anonim válasza:
Hát nekem alig 1 hete van egy vizslám,1x már elvittük egy körre,okos volt bár kicsit elengedte néha-néha magát.Futottam vele egy kört.Szerintem h masszívabb kutyád van,akkor nem muszáj minden 1es nap 3x levinni.De így a helyes.
2010. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!