Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Helo! Tudtok segíteni? Kistest...

Helo! Tudtok segíteni? Kistestű (max 3 kg) keverék szuka kutyust szeretnék. Melyik oldalon érdemes nézelődni?

Figyelt kérdés

Most a menhelyek honlapját hagyjuk, mert azokat már átnyálaztam (persze lehet, valami elkerülte a figyelmem). Exprssen bepötyögtem, hogy:

-szuka

-keverék

-júliusi születésű

És csak 7 találtaot dobott ki sajnos, mind nagytestű vagy középtestű. :S Ja! Egy fontos "feltétel", hogy 2010. júliusi születésű legyen a kiskutya, vagy augusztusi. Köszi a segítéget! (nem probléma, ha eladók a kutyusok és nem ingyen elvihetők ajándékba)


2010. aug. 17. 10:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
milyen fajtát akarsz egyáltalán?elöször azt kéne eldöntened, mert veszel egy kutyát aztán nem is tudod h kell vele bánni(fajtára értem)keveréket pedig menhelyről tudsz elhozni..tenyésztőtől NEM.max még szaporitótól de onnan a fene se venne...
2010. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Keverék alatt azt értem, hogy mondjuk van egy ember, van egy Csivavája és egy Bichon-ja, azok véletlenül párosodnak és akkor van egy alom (kb 2-3 kiskutya) keverékbaba. És azokért általában nem szoktak pénzt kérni, de ha mégis kérnek én szivesen fizetek. Hiszen én is kérnék pénzt, hogy megbizonyosodjak, hogy nem egy putriba kerülnek a kiskutyáim. Tehát ilyen "véletlen" almokra gondolok. És nem azért, hogy ingyen juthassak kutyához, ugyanis törzskönyves fajtatisztát is tudnék venni, de egyik kutyával sem vagyok 100%-osan kibékülve, így arra gondoltam, hogy talán egy keverék lenne a tökéletes kiskutya.
2010. aug. 17. 10:50
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem látod, irta hogy keveréket akar venni.

De ezt nem értem. -->

(nem probléma, ha eladók a kutyusok és nem ingyen elvihetők ajándékba)

Akkor már buta lennél pénzt adni egy keverék kutyáért. Már inkább jobban járnál egy fajtatisztával.

De te tudod.

2010. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tudom, de fajtatiszta kutyusokkal (kistestűek) mindegyikkel van valami "bajom". Ezért úgy döntöttem inkább legyen egy "zsákbamacska", amiben nem találok kisfogást, mert még én sem tudom, milyen lesz. Aztán ha már nagyobbacska lesz, úgy is mindegy, milyen küllemre, jellemre...stb, mert már szeretni fogom.
2010. aug. 17. 10:56
 5/23 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Nézdcsak, találtam egy oldalt.

[link]

2010. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kóborkutyák csak Rád várnak. Veszel 1 pórázt, szájkosarat, megfogsz 1et és mielőtt hazaviszed elviszed oltatni és féregteleníteni dokihoz. Nagyon sokan csinálják ezt és írtó hálásak ilyenkor! Sőt, sokszor kölyökkutyukat dobnak ki étlen-szomjan. Egy normálisabbat akarsz ami nem harap ismerkedj meg eggyel. Adj neki csontot maradékot vagy valamit enni-inni. Bizalmába férkőzöl nem fog bántani és Veled fog menni.
2010. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne fogadjon be kóborkutyát.

Van több keverék is ajándékba.

2. vagyok.

2010. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

[link]


2.

2010. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az amstaff mióta kistestű? Max 3 kg. -.-"
2010. aug. 17. 11:05
 10/23 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló szerinted a keverék az milyen fajta??!!

Az ilyen tacskó-pincsi meg ilyen keverék nem hiszem,hogy megnőnének.

Én arra lennék kíváncsi,hogy kan vagy szuka kell és,hogy milyen körzeteken belül keresel.


Itt van néhány,lehet ,hpgy pár rossz hirdetést is belinkelek azért bocsi.:


[link]


Ezek nagyon aranyosak és nem hiszem,hogy nagyok lennének majd :)

[link]


[link]


imádni való:

[link]


őket nem tudom:

[link]


Nagyon édesek:

[link]


[link]


Bár ő már nem kölyök és tudom,hogy júli-agusztusi születésűeket keresel,de őt belinkelem:

[link]


Zsabálni való:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Kicsit sok időmbe telt,meg emgis untam,de neked is ugyan ennyi lenne a googlebe beütni utána a keverék szót beütni és keresgélni,a csivava-pincsi keverék szerintem nagyon édes,de az összes többi aranyos.lehet,hogy 1-2 felnőtet is belinkeltem azért elnézést..

2010. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!