Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hat, ill. hatásos -e a...

Hogyan hat, ill. hatásos -e a bolhanyakörv?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
a bolhák a kutya szeméből isznak, a bolhanyakörv pedig nem engedi őket oda, így elmennek...elvileg.. hát valamennyit használ jha :)
2010. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamit ér,de nem 100%-os.A mi kutyánkon van egy drága nyakörv (kullancs/bolha),nem volt bolhás,és kb.két hét múlva 4 bolhát is találtam benne.Viszont kullancsot nem,és a bolhák sem szaporodtak el.Úgyhogy valószínűleg,a normál bolhák kihaltak,és ha lepetéztek,azok sem élték túl.Bár,amikor a bolhát találtam,akkor kapott a nyakörv mellé Frontline cseppet is a tarkójára.
2010. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nyakörv több okból sem vált be: büdös, zavarja akutyát, koptatja a szőrét, és nem is teljesen megbízható. A csepp sokkal jobb!
2010. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is csepp párti vagyok. nálunk ráadásul kettő kutya van. Így meg is őrülnék ha a drága nyakörvet lerágnák egymásról (márpedig lerágják)
2010. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:
Nem csak drága, de mérgező is, ha megeszik egymásról a nyakörvet. Ráadásul baromi büdös is. Én csak cseppeket használok.
2010. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt értem ,hogy nem engedi a kutyák szeméhez amiből isznak,de mi van azokkal a bolhákkal, amik nyaktól felfelé vannak??:)) Feltettem, és vakargatja a füle tövét...:(
2010. aug. 17. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!