Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Platinum, Purizon vagy Wolf...

Platinum, Purizon vagy Wolf of Wilderness?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?


Platinum:

Nagyon szimpatikus az összetétele, ezt 100% használni fogjuk jutalomfalatként. Sokan azt írták hogy lágyabb lett a kutya széklete tőle, de olvastam ha valami keményet (pl Csont) is eszik akkor nem. Jelenleg is használjuk de most még csak próbacsomagjaink vannak.

Tehát Platinum az 100% hogy lesz ha nem is rendes kajaként hanem csak jutalomfalatnak tanításhoz.

Ár:19.990 10kg

Link:

[link]


Purizon:

Összetételek alapján ez is szimpatikus bár kicsit fura hogy ennyi hússal (70% sőt van amelyik 80%) ilyen olcsó. Illetve képek alapján kicsit furák a tápszemek. Lapos ami engem egy nagyon gyenge tápra emlékeztet.

Ezt rendes kajának használnánk.

Ár:16.990 12kg

Link:

Megosztás: #zooplus [link]


Wolf of Wilderness:

Ezt a tápot már próbáltuk, a kutyánkkal nagyon ízlett kb. 20mp alatt megette.

Egyetlen rossz tapasztalatunk hogy itt “csak” 40% hús van.

Ár:17.990 12kg

Link:

Megosztás: #zooplus [link]


A Platinum a legjobb ezt én is tudom de azért kiváncsi hogy a többiről mit gondoltok.

Pro és Kontra is jöhet mindről.



2021. febr. 17. 16:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A Purizonnak elolvastam az összetételét, az a 80% az nem színhús, valószínűleg a nagy része inkább az az "állati összetevő" ami nem túl bizalomgerjesztő, kb. aljahús (vágóhídi maradék stb...).

A felsoroltak közül a Wolf of Wilderness a legjobb.

Ezeken kívül más táp egyébként nem jöhet szóba?

2021. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Én a Purizont adnám
2021. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Például?🙂
2021. febr. 17. 16:42
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a Wolf of wilderness-el etetek, nálam bevált. Allergiás a kutya, ezért a szárnyasmentes tápot rendelem. Szép a szőre, jó súlyban van, nem carik annyit mint egy elefánt. Energikus is, ami azért fontos mert sportolok vele.


Szóval én csak ajánlani tudom a tápot, ez az első amitől nem gyullad be a füle és nem rágja magát.

2021. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4 Nekünk is fontos mert csirkeallergiás és én így inkább kerülök minden szárnyast (csirke, kacsa, pulyka...)
2021. febr. 17. 16:47
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Más táp alatt értem pl az Acanát, vagy Orijent :) Csak azok azért drágábbak.
2021. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tudom, meg is tudnánk venni de anyumék nem akarnak 30.000 ezret fizetni 10-15kg tápért havonta. Így is örülök hogy már sikerült ennyire meggyőznöm. De örülök mert ezek már elég jó tápok
2021. febr. 17. 17:03
 8/20 A kérdező kommentje:
Mivel én még tanulok és nincs saját keresetem
2021. febr. 17. 17:03
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

A körülményeket nem tudtam, nem írtad, nyilván így azért más.

Ez esetben szerintem a Wolf of Wilderness a legjobb a kettő közül.

Illetve, amit még én adtam a kutyáknak, és hasonló árkategóriában van, az a Taste of The Wild, külföldi értékeléseket is néztem és ár/érték arányban nagyon jó!

[link]

Ízenként változik az ár

2021. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Akkor azt hiszen eldőlt. Köszönöm a segítséget így most megkönnyítettétek a dolgom. A fő eledele a:


WOLF OF WILDERNESS


lesz. A Platinumot pedig jutalomfalatként fogjuk használni. Mindenkinek a segítségét köszönöm!


Egyébként még írhattok Prot és Kontrát

2021. febr. 17. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!