Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kis kutyám 13 hetes minden...

A kis kutyám 13 hetes minden nap este 11 től pörög fel hajnali 3-ig.... mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én dolgozóm reggel 10-től este 18- ig

Amint haza érek foglalkozok vele, amíg el nem faradok és le nem fekszem aludni ő is le fekszik velem..de viszont ahogy említettem 11 körül felpörög

Az agyra fel tud ugrani mert alacsony.

Egy yorkiról van szó <3

Ha ki zárom a szobából addig ugat amíg be nem engedem.. amint be engedem egyből fel ugrik az ágyba és harapdál, ugrál, karmol, ugat, ez már így megy kb 2 hete és már nem bírom aki tud valami tanácsot ne tartsa magába

Előre is kszm:)


2021. febr. 18. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
Tudom, hogy csak akkor van időd vele foglalkozni, de lefekvés előtt sosem jó a kutyát felajzani/vele játszani, mert nehezen alszik el utána.
2021. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Csak addig játszok vele amíg el nem fárad, amint látom hogy álmos csinálom az ágyat és fekszünk is le.

Egész nap erre vár és én is hogy végre foglalkozak vele

2021. febr. 19. 00:01
 3/12 A kérdező kommentje:

Senki se értse férre imádom a kis kutyámat, és tudom hogy ezt is vállaltam nekem ő az első saját kutyusom, kíváncsi vagyok van e valami módszer arra hogy ne kelljen fel:)

Az egyik ismerősöm mondta hogy nekik fél évig csinálta ezt a kutyusuk, ha nincs más megoldás kibírom 😅😅😜

2021. febr. 19. 00:05
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Egy csaladtag esetleg? 😂

Egyedul lax vele?

2021. febr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Csinálod az ágyat és fekszetek is le? Te ugye a foglalkozás nem abból áll, hogy otthon a négy fal között csináltok valamit?
2021. febr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A mi yorkink is ilyen volt sajnos. Úgy látszik, ez a "vérében van". Csak annyi különbség volt, hogy mikor pici volt még, én egész nap otthon voltam, játszottam vele, bent is, kint is, viszont olyan éjfél fele mindig felkelt és addig ugatott míg nem foglalkozott vele valaki. Hiába fáradt el teljesen mondjuk este 10-kor. Semmit nem tudtunk csinálni, mivel így nem tudtunk aludni, így kénytelenek voltunk a garázsba száműzni. Ott annyit ugathat, amennyit akar, nem zavar senkit. 1 hét múlva újra beengedtük aludni (addig természetesen napközben folyton bent volt), mivel még mindig csinálta, ezért kapott kint még 1 hetet. Még utána is felkelt éjjel, de nem ébresztett fel senkit, elvolt "magában". Aztán úgy 1 hónappal később teljesen el is múlt, utána már átaludta az éjszakát. Nem tudom mi lelte szegényemet, se a tiedet, de az fix, hogy nincs köze ahhoz hogy mennyit van vele foglalkozva és mennyire van lefárasztva.
2021. febr. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Zárd ki nyugodtan, elhiszem, hogy idegesítő az ugatás, de előbb vagy utóbb abba fogja hagyni.
2021. febr. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 DDorkaa válasza:
58%

Egész nap otthon van a kiskutya, alig várja, hogy hazaérj. És amikor hazaérsz "foglalkozol vele" amíg el nem fáradsz. De attól, hogy te elfáradsz, az nem azt jelenti, hogy ő is.

Ő nem egy játékszer, amit előveszel, ha kedved tartja.

Mindennap le kell mozgatni, vidd el sétálni, labdázz vele, taníts neki trükköket.

2021. febr. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálta, márciusban kaptuk. Pedig én a home office beköszöntével végig otthon voltam vele, mentünk sokfelé, de a leglehetetlenebb időpontokban jött rá a megőrülés. Augusztus-szeptember tájékán kezdett lenyugodni, azóta csak pisilni kel fel néha éjszakánként, aztán alszik is tovább.
2021. febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

4/ igen csaladtag probléma?:)

5/ tegnap vittem ki először az udvarra mivel akkor kapta meg a 3.- oltását és amíg az nem volt meg az állat orvos nem javasolta a levitelét, és igen tisztában vagyok vele hogy le is kell vinni attól még Hogy ő az első saját kutyám, a szüleimnek volt kutyája tudom hogy kell velük játszani stb :)

6/ igen úgy látszik a vérükben van 😂😂😂 kis ördögök

Köszönöm szépen a tanácsot ki próbálom este 😊

7/ idegesítő is de nagyobb részbe inkább sajnálom

8/ tegnao vihettem le először

Hát tovább nem tudok vele játszani ha egyszer el fáradok, ez nem fel órát jelent hanem 1 2 órát is akar úgy hogy én dolgozók is tisztában vagyok vele hogy ő nem egy játék nem kezelem tárgyként:D

9/ kis cuki

2021. febr. 19. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!