Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg lehet a kutya?

Beteg lehet a kutya?

Figyelt kérdés
A múlt héten elhoztunk egy ismerőstől egy keverék 6-7 hetes kiskutyát.Első nap nyilván kicsit visszafogottabb volt,de már akkor néha-néha játszogatott,ugrándozott,de javarészt csak fekszik,kapott féreghajtót és az első kombinált oltást is megkapta.Már egy hete itt van és az a problémánk,hogy nem csinál semmit,fekszik,összvissz kétszer volt olyan,hogy kicsit játszott volna vagy ilyesmi,rengeteget alszik,igazából csak nézelődik és nem tudjuk lehet-e valami baja.Találtunk rajta egy kullancsot múltkor(az Isten sem tudja honnan,sem a kutya,sem mi sem voltunk erdőben akkor)a kullancs nem volt megszívva,szerintem bele sem csípett,szinte pont jókor foghattuk el(utána alaposan átnéztük,többen is).Felmerült ugye babézia gyanúja,elmondtuk telefonon az állatorvosnak,hogy 1-2 napja narancssárga a vizelete,bélsár,étvágy rendben van,sárgaságot sem mutat egyelőre a vizeleten kívűl.Fogalmunk sincs mi lehet a baja,ha egyáltalán van,talán annyi,hogy nem nagyon szeret inni,pedig az első napokban ivott rendesen.Másik állatorvost fontolgatunk,de nyilván félünk,hogy nem lesz idő.

2021. febr. 19. 11:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég sanszos. Bár lehet az oltás is kicsit megviselte. Én mindenképp elvinném másik állatorvoshoz, ártani nem árt.
2021. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, inkább vidd el egy dokihoz. Ez a telefonos megoldàs nem a legjobb a rèszèről
2021. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Aha,most néztem meg a száját,sárga,tegnap még nem volt az.
2021. febr. 19. 11:13
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Félsz hogy nem lesz idő? Akkor ne fontolgassatok hanem vigyétek már másik orvoshoz. Nekem volt babéziás a kutyám, sötét vizelete volt, nem evett, nem ivott csak feküdt. Szerencsére meggyógyult de amúgy pár nap alatt elviszi őket. Budapesten laksz? Mert akkor tudok ajánlani orvost.
2021. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem,délután fog jönni.Értem csak mivel alapból így kaptuk nem tudtuk,hogy ilyen vagy beteg.A vizelete tegnap óta sárga,de már a szája és a füle is.
2021. febr. 19. 11:20
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
o szegeny, ez nagyon komoly gond
2021. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly gond szerintem is.
2021. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,véleményeket,dolgozunk már az ügyön és reméljük a legjobbakat!
2021. febr. 19. 11:53
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi a helyzet.
2021. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Jobbulást a kutyusnak. de az is baj hogy 6-7 hetesen vitted el. 8 hetesnél fiatalabbat nem szabad leválasztani.
2021. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!