Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lágy krémes széklet?

Lágy krémes széklet?

Figyelt kérdés
5 hónapos havanese kutyusunknak platinum chicken puppyt adok, de nagyon lágy krémes a széklete tőle. Melyik táp lenne ideális neki, hogy keményebb legyen a széklete? Előtte flatazor puppyt adtam neki, azzal semmi baj nem volt, minőség miatt váltottam a platinumra, illetve mert olyan puhább porhanyósabbak ebben a tápszemek. Melyik tápot javasolnátok ami esetleg jó lenne?

#tápváltás #Platinum #havanese kölyökkutya
2021. febr. 20. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Adj neki Tescos konzervet meg házi kosztot, aztán kész!
2021. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Minden kutyánál más válik be, ki kell tapasztalni melyik jó.

Mióta kapja ezt? Minden kaki ilyen volt?

Esetleg próbáld ki az Orijen-t, Acanát, N&D, Real Nature Wilderness-t, Wolf of wilderness-t, Purizont

Vagy alternatívaként a Barfot vagy Preyt

2021. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kb.3 kg-ot evett meg eddig, tehát nem egész egy hónapja kapja és igen, kezdettől fogva ahogy teljes egészében a platinumot kapja mennyiségre sokkal több és puhább a széklete. A flatazorral nem volt semmi problémánk, az összetevői miatt váltottam a magasabb minőségre, de lehet hogy visszaállok a flatazorra. Nem szeretném, ha bűzmirigy problémája lenne a későbbiekben.
2021. febr. 20. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Bűzmirigy probléma nem alakul ki ettől, minden esetre én kipróbálnék egy másik tápot hátha az bevállik
2021. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

Tartosan puha szekletnel nem urul a buzmirig es begyullad.



Barfozz inkabb. Azzal pontosan beallithsto a szeklet!

2021. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!