Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én nem tudom ti hogy vagytok...

Én nem tudom ti hogy vagytok vele ?de olyan hülyeség szm hogy 1 kutya év 7 emberi évnek felel meg :/ ha mondjuk ma született akkor jövőre vagyis 2022 február 20-kán lesz 1éves ezen nem tudom mit kell túl bonyolítani az is hülye aki ki találta !?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Ez csak egy érzékeltetés, hogy kb. milyen korú embernek felel meg. Ez csak arra van, hogy nagyjából helyén tudd kezelni a reakcióit, hogy miért ne várj egy 9 éves kutyától ugyanolyan fizikai aktivitást, mint egy másfél évestől.

Nem egy tényleges életkort jelöl, sőt, sok esetben kiderült, hogy ha ezzel számolunk, akkor rengeteg jól tartott állat éri el az extrémen matuzsálemi kort, ami emberi élettartamban nem lehetséges. Szóval elavult is.

2021. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Úgy van, jövő februárban lesz 1 éves. És rajtad kívül ezt még ki bonyolítja túl?
2021. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Hasonlíts össze egy 15 éves embert, meg egy 15 éves kutyát. Az ember ebben a korban még szinte megyek, míg a kutya már idős és emberi években számolva kb 80 éves. Nem kötelező emberi években számolni, de aki mégis ezt teszi, azt ne tartsd hülyének és azt sem, aki kitalálta, csak mert te másképp gondolkozol.
2021. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Oké.

Hagyjuk figyelmen kívül, hogy analfabéta vagy. 4 sorban sikerült 16 hibát elrejtened, ez hűen tükrözi, hogy milyen színvonalat képvisel.

De az igazán gáz az, ahogy másokat lehülyézel. Ne haragudj, de te kinek, vagy minek képzeled magad? Nem azzal van baj, aki kitalálta, hanem veled, aki képtelen értelmezni. Soha senki nem mondta, hogy pontosan 7 a "váltószám", sőt, mindenhol hangsúlyozzák, hogy ez csak egy hozzávetőleges érték. Annak a fejében van probléma, aki ezt nem tudja megérteni.

2021. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy táblázat, nem héttel kell számolni:

[link]

2021. febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen butáknak van mint te! :)
2021. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted ugyanúgy kell számolni, akkor miért hal meg minden kutya 10-15-20 éves korában? Egy sem éri meg a felnőttkort?

Miért őszül a pofájuk? Már gyerekként megőszülnek?

Miért csökken az aktivitásuk, romlik a hallásuk, miért lesz hályogos a szemük ha kb tinikorában mint meghal?

2021. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kijárási tilalom után már nagyon unatkoznak az emberek...
2021. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, bocs, #4 vagyok, "megyek" helyett "gyerek", csak a telóm...

Egyébként a kérdésed, illetve az írásod tükröz téged, magát a kérdést sem tudtad helyesen leírni. Még annyit tennék hozzá, hogy "ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye".

2021. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Itt te vagy az ostoba... Mellesleg ikább a helyesírással foglalkozz, mert az pl nem erősséged.
2021. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!