Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis kutyám meg lehet fázva?

Kis kutyám meg lehet fázva?

Figyelt kérdés

most lassan 10 hetes, már amikor elhoztuk a tenyésztőtől már akkor szipogott


most nem mindig csinálja, de még mindig olyan, mintha meg lenne fázva

a tenyésztőnél nagyon hideg volt bent, nyitott ajtónál voltak a kicsik, és nagyon rossz volt az időjárás

lehetséges hogy megfázott?


az állatorvosnál már voltam, szerinte a nagyobb kutyákról átment a kicsikre valami

adott neki injekciót meg valamit belepriccelt az orrába, elrakta a pénzt, majd mondta h jövőhét hétfőn menjünk vissza, megnézi, addigra rendbe kellene jönnie, de én nem úgy látom, hogy javulna


tenyésztő szerint nem komoly, elmúlik, de lehet csak le akart rázni ennyivel

kérdezte, nem köhög-e


nem köhög, csak az orra olyan, mint amikor az ember meg van fázva, szipog, úgy veszi a levegőt, hogy a légutakban váladék van, ez miatt hangja van


2021. febr. 21. 06:14
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Megkérdezhetem hogy milyen fajta és hogy mennyiért vettétek? Illetve van törzskönyv? Nem lehet hogy szaporító és le akar titeket rázni? Mert egy gondos tenyésztő nem rázza le a gazdit főleg ha beteg a kiskutya. Nem lehet hogy nála kapott el valamit?
2021. febr. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna így elhozni. Igen ez fontos, hogy milyen fajta. Ha nem köhög, akkor nincs akkora baj, nem fog elpusztulni. Holnap vidd vissza az orvoshoz. Addig is tartsd melegen.
2021. febr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha az orrába spriccelt, akkor kennelköhögésre gondolt szerintem. Az én kutyám is összeszedte régen, orvodhoz vittük, semmi baja nem lett.
2021. febr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kennelköhögésre gondolt, de nem köhög a kutya
2021. febr. 21. 08:17
 5/9 A kérdező kommentje:

#1

nem kérdezheted meg

a kérdés szempontjából tökre lényegtelen


de, nála kapott el valamit

2021. febr. 21. 08:20
 6/9 A kérdező kommentje:

#7

nem veled van a probléma, egyszerűen baromi unalmas, hogy bármi kérdése van az embernek, mindig valaki egyből kérdést szegez a kérdésemre, ami egyből a szaporító kontra tenyésztő vita, miközben egyáltalán nem tartozik a kérdéshez a szaporító téma


és egyből 50 kérdést szegez nekem, mintha be kellene számolnom, le kellene vizsgáznom hogy kitől és milyen körülmények közül vettem

2021. febr. 21. 09:21
 7/9 anonim ***** válasza:

8

Azért kérdeztem mert azért ha tenyésztőtől van akkor nem hiszem hogy olyan súlyos lehet mert azok jobban figyelnek rá de ha szaporítótól ott nagyobb betegség is állhat

2021. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Azért kérdeztem, hogy milyen fajta, mert egy rövid orrgyökű fajtánál (lásd bulldogok, mopsz) veszélyesebb mindenfajta légúti megbetegedés. Eszembe sem jutott az ára, amíg el nem kezdtetek ezen vitázni.
2021. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rottweiler

Tenyesztotol van. Garanciat is adott ra a tenyeszto, barmit is jelentsen ez.

Eleg komolyat alkudtam az arbol a covidra tekintettel nem nagyon veszik most annyira a kolykoket

2021. febr. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!