Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Előjegyzésnél is kell fizetni?

Előjegyzésnél is kell fizetni?

Figyelt kérdés

Egy szimpatikus tenyésztővel szeretném felvenni a kapcsolatot és érdeklődni a kutyái képességei felől,ha számomra megfelelő és ő is elfogad jövőbeli gazdinak akkor szeretnék előjegyezni egy jövő évi születésű kiskutyára.

Ilyenkor is fizetni kell? Vagy elég akkor ha már megszülettek és egy adott kölyköt foglaltam le(akkor tudom,hogy kell fizetni)


Előre is köszönöm a válaszokat.


2021. febr. 21. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztő válogatja, ha kell is akkor az levonódik az árból
2021. febr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En ket tenyesztotol vettem kutyat. Az egyik nem kert eloleget, a masik a 180 e ftos veteler 20%at elkerte foglalonak.
2021. febr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik tenyésztőnél, akinél érdeklődtem, így volt: felírta a nevemet a várólistájára, és majd felkeres ha megszületett a kiskutya, hogy akkor is érdekel-e. Akkor kellett volna foglalónak kifizetnem az ár felét. Az, hogy felkerültem a várólistájára (előjegyzés) nem járt semmiféle kötelezettséggel.
2021. febr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!