Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek való argentin dog?

Kinek való argentin dog?

Figyelt kérdés
Számit a személyiség, gondolom. Kinek való? És kinek nem?

2021. febr. 21. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Egy domináns alkatnak akiről tudja a kutya hogy ő a falkavezér és egyszer sem inog meg a tekintélye
2021. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem barkinek es akarkinek ... ha jo kutyas az illeto es rendesen foglalkozik a kutyajaval, akkor fajtatol teljesen fuggetlen, hogy kinek milyen kutya illik.
2021. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akar egy 40 kilos lanynak is, ha eleg hatarozott es karakan szemelyiseg. Egy kutyat nem fizikai erovel nevelunk jo esetben, hanem mentalisan kell ott lenni. Tanitani, szabalyokat felallitani, tiszteletet kivivni, es mindig egy lepessel elorebb jarni, mindezt ugy, hogy szeretettel kotodtok egymashoz. Emellett legyen ra idod, min. napi 2-3 ora, amikor csak a kutyaval foglalkozol.

Van egy ismerosom, mintakutya bullal szinten 40 kilos vekony, torekeny lany - de csak elso ranezesre. Imadja a kutyajat, vele alszik, babusgatja, megis olyan kapcsolatuk van, hogy hihetetlen, nagyon okos az a kutya, de napi szinten foglalkozva van vele kiskoratol.


Akinek nem valo, az akinek se ideje, se turelme es hatarozatlan, lusta. De neki nem csak argentin dog nem valo, hanem semmilyen kutya.

2021. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Kinek nem? Erre konyebb valaszolni ... puhapocsueknek, akiknek csak azert kell egy komolyabb kutya, hogy a sajat hitvanysagukat leplezzek.
2021. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-assal teljesen egyetértek. Nálunk suliban egy max.50 kilós, 160 centis lánynak van argentín kanja, majdnem a derekáig ér a kutya. Mégsem rántja el, teljesen jól nevelt, biztonsággal tudja vinni kb.bárhová.
2021. febr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 October15 ***** válasza:
100%

Érdektelen, hogy milyen a személyiséged. Az a kérdés, hogy a kutyához hogy viszonyulsz. Ha ráhagysz mindent akkor abból abban az esetben is probléma lesz ha akkora tajparaszt menő csávó vagy mint a 4. próbálkozó. :D


Én például teljesen jól elvagyok egy amstaffal úgy, hogy eredetileg egy border collie-ban gondolkodtam csak hát nővérem megunta a kutyáját mert hát na neki ilyet is lehet... ellenben vele én meg nem vagyok subhuman úgyhogy befogadtam szegény jószágot úgyhogy amstaffom lett. Most 10 éves, még nem evett meg senkit. :D

2021. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen kategoriaju kutyaja van ... kenytelen megnevelni rendesen, julonben allando konfliktusai lesznek az eletben. Szoval tok mindegy milyen embernek van ilyen kemeny kutyaja, kenytelen lesz megnevelni :)
2021. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!