Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig volt nálatok a...

Mennyi ideig volt nálatok a menhelyről ideiglenesen befogadott kutya?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Örökké, 12+-osokat hoztam ki, már senki nem vitte el őket. 1-5 évet éltek még, 13-17 éves korukig.
2021. febr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
1.:Jószívű ember vagy és okos.Én is olyan állatot választanék,akinek a legkevesebb az esélye rá,hogy egyszer még kiszabadulhat a menhelyről.
2021. febr. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Marbre válasza:
100%
10 év (örökké). Ideiglenesként hoztuk el, de nem bírtuk senkinek odaadni. Az érdeklődőknek mindig azt mondtuk, hogy nézzenek körbe a menhelyen, mert ott rosszabb a kutyáknak, mint neki, de ha ott nem találnak senkit, akkor szívesen odaadjuk. (Mindig találtak)
2021. febr. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Az első 5 hétig és szuper családja lett, a második 5 hónapig, majd örökbefogadtam :) A jövőben tervezek még idizni, mert szerintem nagyon megnöveli a kutyák esélyét egy szép, tartalmas gazdis életre :)


Nagyon sok múlik a szervezeten, akinél ideiglenesezel, hogy marketing szempontból mennyire jól van felépítve, mennyire és hogy reklámozzák a kutyát és (sajnos) sok múlik a kutyán is, főleg a kinézetén.

2021. febr. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár ismerős története de 2-3 napig volt ott a kutya mert a rendőrségnek kellett mint bizonyíték így nem sok ideig volt ott
2021. febr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
#4 a kutyának nem marketing fogásnak kell lennie. Nem reklámozni kel mert ez nem egy plüss. Illetve nem is az odott állatvéd-állatmentő egyesületen múlik, hogy mennyi emberhez jut el. Ők kirakják éskérik, hogy osszák meg. Ennyi többet nem is nagyon tudnának tenni
2021. febr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbszőr ilyen 2-3 hónapig voltak nálunk, gyorsan gazdisodtak szerencsére :)
2021. febr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Még mindig nálunk van.Gyerekkorában hoztuk haza.Addig gyerekek nevelték a menhelyen.Nem a szüleim hanem a kutya választotta előszőr a szüleimet.Azóta nálunk lakik :)
2021. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
8 válaszoló:Nem tudom helyesen válaszoltam-e.Pontosan a kérdésre. ;-;
2021. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Elozo kutyam Balatonrol volt: koborolt. Elotte gondolkoztam,h milyen kutya kene es o megfelelt az altalam megszabotg 4 kriteriumnak. Ahonnal3 oran at simogattam,ah odajott hozzam a kerteken atfurva magat. Aztan megtalalta a kidobott 2 kg csirkemeunket. Az elso simogatas utan ugy ereztem,h nekem o kell es a csaladhoz tartozik. Olyan soryszeru talalkozas volt. Meg a szine is illett a ruhataram konkret szinvilagahoz. Masok azt hittek,h ot vasaroltam.

Igazabol nem tudtam volna barkinek is odaadni.



Szoval en tuti megtartanam az idibe hozott kutyat.


De az idigazdiskodas jo annak,aki nem tudja,h milyen kutya illik az igenyeihez es eletvitelehez.


Erre jo pelda:


Egy bnom fogadott idibe egy nagy futasigenyu kutyat,aztan rajott,h a kutyanak nem eleg a hetkoznap csak pisikaki seta plusz estenkent 1-2 ora futtatoban jatek plusz hetvegente 2 nap 1-1ora futas. Mert a kutya szetszedte a lakast hetkozben kifejezve a gazdinak azt,h o a heti 6 nap folyamatos helyvaltoztatassal jaro szabadban poraz nelkul vegzett sportot igenyli. 😂😂😂 Szoval a lany elpaterolna szegeny kutyat egy baratjahoz,de azota nagyon lefogyott a bnom. 😂


De vegulis a kutya gazdihoz kerult,nem a menhelyen sinylodik.


Egy gazdatol mindig jobban orokbefogadnak egy kutyat,mint egy sinterrol. Ott nincs ugy szemelott es nem tudja a kutya megvillantani,miben profi es milyen mozgast igenyel./nem igenyel. Illetve idiben is sokkal jobb,mint sinteren.


Szoval en azt mondom,hogy nagyszeru talalmany ez az ideiglenes gazdi dolog!! Ilyenkor altalaban fizetik a kuty etkezeset meg orvosi ellatasat.


Tudatositani kene az emberekben ezt,h igenis kiprobalasi lehetoseg is van es az is jobb,mint,h menhelyen maradjon.


Az sved faaruhazban is vasarolhatsz dolgokat illetve kb egy evig visszaviheted. De a legtobben megszeretik meg rajon ek,h kell es megtartjak. 😁

2021. febr. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!