Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám orrán ilyen dudorok...

A kutyám orrán ilyen dudorok keletkeztek. Nekem akkor hólyagosodott igy fel a bőrőm, amikor bárányhimlőm volt... na de a kutyán...? Amúgy jó a kedve, eszik-iszik-vidám.

Figyelt kérdés

Amúgy jó a kedve, eszik-iszik-vidám.

Hova tudok képet feltölteni róla? A kepfeltoltes-t nem engedi a GYK.


2021. febr. 22. 03:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Nekem valamilyen allergiának tűnik. Talán csípésre. Lehet, hogy semmi extra, csak érzékeny rá. Azért én elvinném egy állatorvoshoz. Megnézi, valószínűleg tudja is, hogy mi lehet. Inkább vidd el, mint hogy utána baj legyen!
2021. febr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
a pókméreg szövetelhalást okozhat, nézze meg a doki
2021. febr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
a sok állat ki lepontozza a calis kérdésemet, a a helyszín miatt fontos lehet
2021. febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
33%
Ezt nyilván a gyakorikérdéseken meg fogják tudni neked mondani...itt ùgyis hemzseg a sok önjelölt állatorvos. Még véletlenül se jusson eszedbe igazi dokihoz elvinni...
2021. febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
Calis... Lehet fontos hol lakik, de a lax- al verted ki szerintem a biztosítèkot...
2021. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
5%
ebből látszik h nem érted a tréfát hisz a lax az a los angelas-i repülőtér rövidítése is szóval bukta:D
2021. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%
Aham... Akkor a kèrdèsed arra èrtetted, hogy kalifornai repülőtèren lakik -e? Ez inkább neked bukta... Bocsi kèrdező, nem offolom szét a kèrdèsed. Az én kutyám is allergiás, de ilyet még nem tapasztaltam. Ha kiderül mi okozza, ird meg légyszi.
2021. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
7%
igen nyilván úgy értettem magyarázd csak félre, ha már nem vagy elég tájékozott
2021. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
92%

Mindenképp vidd el az orvoshoz.

Nem lehet tudni, hogy mi az.


Nekem 2 hete valami megcsipkedte a lapockámat, hasonlóan nézett ki mint a kutyus a orra.

Rohadtul fájt. És még mindig nem gyógyult be.


Az orvos biztosat tud mondani.

És megfelelően tudja kezelni.

Itt a gyakorikérdésen hiába szeretnénk segíteni,sajnos nem tudunk.


Jobbulást!!!

2021. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
93%
Az én kutyám állandóan kapar és túr, tél elején megcsípte valami(mi is pókra tippeltünk) hasonló volt a pofája, mint a képen. Eltelt kb 5 nap, elkezdett vörösödni a dudorok körül és terjedt a vörösödés. Begyulladt. 3 hétig kapta az antibiotikumot, mire leállt a mélyszöveti gyulladás. A 2. doki jött rá, mi a baja és le is cseszett, hogy miért nem hamarabb vittem el, egyszerűbb lett volna megállitani. Azt mondta, hidrogénperoxiddal kellett volna kenni napi 3 x és lehet, meguszta volna a hosszú antibiotikum kúrát.Azt hittem, soha nem lesz vége, ugy nézett ki,lerohad a feje szegénynek.
2021. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!