Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek meddig várjak?...

Szerintetek meddig várjak? (Etetés, többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy amióta nálam van a kutyus, másfél hete, (egyébként 2 hónapos), nagyon keveset eszik a tápból, van olyan nap mikor szinte semmit. Most már kezdem azt gondolni, hogy le kell cserélnem! (Mármint a tápot!!! :-))

Természetesen úgy csináltam ahogy kell: 10-15 perc, ha nem eszi kaja el, legközelebb ugyanígy, de már nagyon bánt, hogy nem lakik jól soha! :-(


2010. aug. 17. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Kölyök táp? Nem lehet, hogy nagyot vettél neki, és nem bírja elrágni? Én mondjuk lehet, hogy elrontottam de 3 hónapos koráig csak konzervet, meg jobb minőségű "maradékot" adtam neki. Utána vegyesen a táppal. Esetleg ha van otthon mondjuk egy kis hús leves, locsold meg vele, ha megpuhul, és úgy már megeszi, akkor lehet, hogy tényleg kemény neki!
2010. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
royal caninnál nagyszerű tápok vannak a bébikutyáknak,még anyatejpor is!!nézz utánna egy fresnapfban
2010. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban még áztasd be neki a tápot.
2010. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Akiteki ***** válasza:

Kölyökkutyák, ha egyedül vannak, hajlamosak eljátszani az etetést. Add neki a szokott időben napi 3x, ahogy kell. Ha nem eszi meg, elveszed, legközelebb megint teljes adagot kap. Egyik kutya sem hülye, hogy éhes maradjon. Ha 3 nap múlva nem nyalja tisztára a tányért, vidd orvoshoz.

Két evés közben nincs nasi, nincs jutalomfalat. És ne váltogasd a kaját, mindig ugyanazt kapja.

2010. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Akiteki ***** válasza:
2 hónapos kutyusnak jó hegyes fogai vannak. Bármit el tud rágni. Nem kell tejpor meg áztatás.
2010. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kölyök tápot vettem, be is áztattam, (húslébe, vízbe, vagy pöri szaftot kevertem hozzá) de sajnos egyik sem vált be.

Mindig időben 3-szor kap enni, a levet lelefetyeli róla, de a tápból csak pár szemet eszik, megy a kukába, és így tovább... Ezt most már egy jó pár napja játsszuk, kicsit kezdek aggódni, mondjuk amúgy jól van, játszik, nem nyüglődik, csak szerintem baromi kevés az a tápanyag ami így a szervezetébe jut. Mellette nem kap semmit, direkt ezért...

2010. aug. 17. 16:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen tépot vettél?
2010. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocs tápot
2010. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az van, hogy konzervet kapott, majd tettünk bele pár szem tápot. Aztán pár nap múlva csak tápot adtunk neki, és azt megette. De az első napon a kölyöktápot nem ette meg, szóval javaslom, hogy próbálkozz konzervvel is.
2010. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül is meg oldódott a dolog, vettem másik fajta kölyök tápot, azt minden gond nélkül meg eszi, még "üresen" is, úgyhogy valószínűleg az a táp valami miatt nem jött be neki. Azért persze keverem is néha egy kis konzervvel v. mással, most már nagyon jó étvággyal eszik! :-))
2010. aug. 24. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!