Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyátok van? Miért...

Milyen kutyátok van? Miért pont ilyet válaztotatok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi kinek milyen kutyája van és h miért olyan kutya fajtát választott képet is küldhetek .Nekem négy kutyám van 2 Jack russel meg 2 angol buldi
2010. aug. 17. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk skótjuhász kutyánk van. Amikor kaptam 7 éves voltam és igazából tesóm választotta. Valószínűleg, azért mert nagyon békés természetű, okos, imádja a gyerekeket, ugyanakkor a sarkára tud állni és leugatja a postás, meg az idegenek haját is. (Csak már nagyon öreg):(
2010. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
53%

nekünk 3kutyánk van.

az egyikük egy labrador retriever szuka.tulajdonképpen ő az egyetlen kutya amit mi választottunk mert a másik kutya ennek a kölyke a harmadik pedig egy palotapincsi amit egy autó ütött el,és mi húztuk ki az árokból.A labradort azért választottuk mert azt hallottuk,hogy az egyik legmegbízhatóbb kutyafajta.Nagyon óvatos a kisgyerekekkel viszont imád játszani meg ugrálni : DD.Házőrzőnek nem az igazi,mert olyan emberimádó,hogy a betörőkkel is tuti elkezdene játszani ha bejönne egy:'D.

2010. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

3 kutyánk van 2 palota pincsi és 1 mopsz!

A pincsiket anyukám akarta mert tetszik neki ez a fajta.

Nekem a mopsz háát...:D Azért tetszik mert nem nagy termetű, nagyon nyomott pofija van és hihetetlenül aranyosan tud aludni. Na és horkolni! :D

2010. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Francia bulldog. Nem én akartam, tesóm hozott haza egyet egy osztálytársától. Most, hogy ismerem a fajtát, BIZTOS, hogy nem választanék ilyet semmi pénzért. Nem bírom ezt a fajtát.

Ettől függetlenül a kutyusunkat magát nagyon szeretem, aranyos kis dög tud lenni, ha akar, meg ahogy tud nézni az emberre, elfelejti neki minden bűnét. :D

2010. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Még gyerekként "kaptam" egy kutyust, koromfekete volt, és csak az egyik mellső mancsán volt egy pici fehér folt, keverék volt, nagymamám testvérééknél (falun) születtek kiskutyák a tehén istállóban, és egyet odaadtak nagyiéknak, de eltűnt, sajnos ott sok ilyen történik, mikor anyu kicsi volt, egy gyönyörű fajtatiszta csau-csau kutyájuk volt, még Pestről is a csodájára jártak, és a szomszédjuk megmérgezte.

Szóval itthon nincs kutyám, mert én panelba nem szeretnék kutyát, de ha lesz egy kis udvarom, kertes lakás, nagyobb tér, földszint, ahol nem kell lépcsőzni, cavalier king charles spánielt szeretnék, nagyon szimpatikus az a fajta, és állítólag "kezdő kutyásoknak" ajánlják. De nagyon tetszik még szamojéd is, csak hozzá tényleg normális méretű udvar kell.

2010. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

első válaszoló nagyon cuki lehet a kutyud!


második válaszoló nagyon aranyosak lehetnek a kutyáid olyan aranyosak vagytok h befogadtátok az elütött kutyust


3.-4. válaszoló tudom milyen ha a fületekbe horkolnak a két angol bulldognak horkolása elhallatszik az utca végébe!

2010. aug. 17. 16:26
 7/12 A kérdező kommentje:
De viszont a ti kutyátok is biztos cukkancs
2010. aug. 17. 16:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy keverék kutyám van :)

Kiskoromban választottam egy menhelyen mert senkinek sem kellett és elakarták altatni,már 14 éves és nagyon szeretem :) nagyon okos kutya,nem tanítottam de magától rájött hogy forgassa el a kulcsot a zárban és nyomja le a kilincset hogy ki menjen az udvarra :D

2010. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mudim van, mindegy volt akkor csak kutya legyen, nővérem meg pont talált egy hirdetést és elmondta apukámnak stb... Azóta imádom és sosem kéne más fajta, legfeljebb a mudi mellett.

[link]

2010. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyomn aranyosak lehetnek !!!!!
2010. aug. 17. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!