Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MIKOR lesz már végre házam,...

MIKOR lesz már végre házam, hogy tarthassak kutyát?

Figyelt kérdés
Annyira kivagyok már ettől 🤧🤧🤧🤧🤧
2021. febr. 22. 19:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Amint lesz elég önerőd ahhoz hogy eladósítsd magad
2021. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Van ötleted, hogy honnan lesz házuk az embereknek?
2021. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

A környezetemben ezt az ötletet sajnos CSOK-nak hívják, de nekem nem kell, köszi.


Másik, hogy kb ha 3evvel ezelőtti ingatlanarakon lenne a ház, akkor már lenne onerore pénzem, de akkor voltam 23eves..na mind1.


Csak rossz hogy gurcol az ember, és mégsem jut előrébb.

2021. febr. 22. 19:31
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Szóval 26 vagy szüleiddel élsz. Vegyél fel hitelt és költözz el
2021. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Hát majd 50-60 éves korodra lesz. Az unokáid meg majd megöröklik a te házad, ha meghalsz, és akkor ők már huszonévesen fsza helyen fognak lakni. Vagy esetleg ha feltalálsz valamit mint a Rogán, akkor lehet hamarabb is házad. De ahhoz olyan tehetségesnek kell lenned mint a Rogánnak.
2021. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
20%
Ki az a Rogán
2021. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
18eves korom óta egyedül (vagy párommal) élek és magamat tartom el, de köszi.
2021. febr. 22. 19:37
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
És most mit vársz? Vegyünk neked házat hogy kutyázhass? Van más ember is a földön akinek nincs háza, mégsem sír vadidegeneknek.
2021. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz házad ha veszel eggyett majd ha lesz rá pénzed vagy veszel fel hitelt
2021. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvanvaloan ha arra varsz, hogy rogton egy csaladi hazat vehess jo kornyeken, hitel nelkul, ez igy nem fog sikerulni, sajnalom. Bar ezzel szerintem nem arultam el nagy titkot.

Kicsiben kell kezdeni, aztan szepen lepegetni felfele, a lehetosegeidhez merten. Nekem sincs meg lakasom, szuloi segitseg 0, annyit tudok tenni, hogy gyujtogetek onerore albi mellett, aztan nagyjabol olyan 3 ev mulva mar tudok venni hitelre egy kisebb lakast, na nem Budapest belvarosaban, ertelemszeruen.

Utana meg majd meglatjuk, mit hoz az elet. Nem a csodat kell varni, nem sirni kell, nem masokat hibaztatni, hanem csinalni es csinalni. Csak igy lehet egyrol a kettore jutni.

2021. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!