Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya kijöhet macskával?

Kiskutya kijöhet macskával?

Figyelt kérdés

Van egy hatalmas macskám, aki rettentő gyáva. Tervezek örökbefogadni/venni egy kutyakölyköt, azért kölyköt, hogy megszokja a cicc. persze előbb körülnézek a menhelyeken felnőttért, Az agár fajtamentés kutyáival tervezek először ismerkedni, aztán ha nincs olyan kutya akivel szimpatizálunk menhelyen akkor cocker spanielt, dalmatát fontolgatok...

ha a kiskutyát együtt nevelem a cicával mindenképpp megbarátkoznak, ugye?


2021. febr. 22. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Az én kutyám macskákkal nőtt fel, azóta se bántana egyet se; utcán menne oda barátkozni, ha jön egy macska, persze az esélytelen a macska részéről. :)
2021. febr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is ha kolyok kutyat fogadsz be mindenkepp meglesznek. Felnott kutyanal mar ket eselyes a dolog.
2021. febr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Van egy hatalmas macskám aki rettentő gyáva🤣🤣🤣🤣...behalok.
2021. febr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A menhelyet hivd fel,h van-e macskakompatibilis kutyajuk. Azaz macskara szocializalt kutyajuk. Ha igen,ott ismerted ossze a macskat.


Ha 8-10 hetes kolykot veszel es a macsekkal egy lakasban tartod szabadon osszeeresztve ,es a macsek nem bantja,akkor felnottkoraban jo baratok lesznek.

2021. febr. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hónapos bull keverék kutyát hoztam haza menhelyről 6 éves macska mellé, 3 nap alatt megszokták egymást, azóta sincs semmi gond. A kutyát mindog tiltottam, a macskát kvázi fölé helyeztem. Amint az rájött, hogy a kutya nem fogja bántani, elkezdett magától nyitni felé. Sokat jutalmaztam őket egymás társaságában, így gyorsan rájöttek, hogy érdemes nyugiban ellenni.
2021. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Regebben is volt kutya-cica parosom ... most is van mind a ketto. Sosem volt gond. Persze oda kell figyelni az elejen, hogy bekesen menjen egymas megismerese, de tok jol kijon a ketfajta allat egymassal.
2021. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!