Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan hogy elromlik a...

Létezik olyan hogy elromlik a mikrochip? Mennyire jellemző?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 09:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Létezik, persze. Statisztikát nem tudok, de én is találkoztam már ilyennel. Mondjuk annyira nem gyakori.
2021. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Az olcsó, régebbi chipek hajlamosak vándorolni.

Nekem pl a 8 éves nj-nek már jó pár éve a mellkasának az aljában szokták észlelni.

De valóban el is romolhat.

2021. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Az én kutyám csak 5 éves de mi is azt hittük elromlott, mire megtalálták a bal válla alatt. Sajnos el tud romlani.
2021. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Érteem köszi. Csak először nagyon fura volt de ezek szerint nem olyan földön túli dolog :)
2021. febr. 23. 10:22
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ritka, de előfordulhat. Ezért szoktam a biléta + chip kombót ajánlani. Illetve mert leolvasó nélkül a chip semmit sem ér, a megtaláló nem tudja a gazdát értesíteni.
2021. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%

Mitol romlana el? :) Nincs benne alkatresz! Nem radio elven mukodik, nincs aramellatasa ... szinte kizart, hogy elromlana.


Masik tevhit, hogy elvandorol :) Nem vandorol sehova ... ez urban legenda.

2021. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Na ne mond utolsó, akkor szerinted az én kutyám chipjét miért a válla alatt találják meg a lapockái köze helyett? Ez szín tiszta tapasztalat.
2021. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Amerikai statisztikát találtam csak. 2632-ből 11 chip romlott el. Szerintem nálunk ez az arány még ennyi sincsen, mert felénk sokkal kisebb a gyártói kínálat és ennélfogva a minőség is állandóbb.


#7 A chip elmozdulhat a helyéről, de attól még nem romlik el, csak nehézkes vagy lehetetlen lesz a kiolvasása. Helytelen szkennelési technika, szőrzet, zsírréteg is befolyásolja a kiolvasást.

2021. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

#8 köszi de tudom, arra a mondatra reagáltam hogy:

"masik tevhit, hogy elvandorol :) Nem vandorol sehova ... ez urban legenda."

Érdekelne, hogy akkor a válaszoló mivel magyarázza, ha a chipet egész máshol találják meg, mint ahova be lett ültetve.

2021. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%
7-es azert van az urban legenda, mert az ilyenek mint te terjesztik ... azt hiszed mert azt mondod ez veled megtortent, akkor egy hozzaerto hasraesik a hulye dumadtol? Pedig csak egyszeruen hazudsz!!! Ez ilyen nevetsegesen egyszeru.
2021. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!