Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szolnokon vagy Cegléden nincs...

Szolnokon vagy Cegléden nincs Barf bolt vagy hasonló? Valamelyik településen nyesedék hús hentesnél vagy állateledelesnél?

Figyelt kérdés

Most néztem át az összes állateledeles honlapját Szolnokon és Cegléden és sehol nem árulnak fagyasztott húst!?:O Vagy csak a honlapon nem tüntették fel!?

Ezért helyi infót is gyűjtenék hentesekről.


2021. febr. 25. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szolnokon a tescotol nem messze van egy üzlet szerűség, ahol olyan húsikat árulnak, amik emberi fogyasztásra már nem alkalmasak, de kutyának tökéletesek. Amikor barfoztunk ott szereztem be csomó cuccot. A vasútnál lévő nagy állateledel boltban lehet kapni menüket, speciálisan barf dolgokat, de ha jól tudom, konkrétan húst nem árulnak.

2021. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál! Erről a Tesco közeli "üzlet szerűség"-ről valami egyéb infó, hogy megtaláljam?
2021. febr. 25. 10:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem gond hogy nem személyes vásárlás, akkor az ebarf.hu azt hiszem szállít arra, a választékuk is nagy
2021. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!