Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol keressek mentett kutyust...

Hol keressek mentett kutyust örökbefogadásra?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy mentett kutyust befogadni, ellenben úgy gondolom, hogy a kutyussal egymásra kell találnunk. Hova érdemes ellátogatni, hol van erre lehetőség?
2021. febr. 25. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a környékbeli menhelyeket. A legtöbbnél van lehetőség megnézni a kutyákat.
2021. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyen csak mentett kutyak vannak, hiszen nem veletlenul kerulnek be :D

Egyebkent ha tenyleg nagyon jot akarsz cselekedni, akkor keress fel egy gyepit, mert ott altatnak. Szo szerint a halal elol mentenel meg egy kutyust.

2021. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsi nem vagyok túl tájékozott, az Illatos úti telepet ismerem egyedül. Gyepmesterek minden településen vannak?
2021. febr. 25. 11:17
 4/6 anonim válasza:
80%
fogadjörökbe.com ebangyal.hu de számos ilyen oldal van. Nézz szét több oldalon is.
2021. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve az egyik kutyusom a [link] oldalon találtam meg (másik az Illatos útról van), ezen az oldalon nagyon sok - nem csak budapesti- menhely illetve állatvédő szervezet kutyusai vannak fenn.
2021. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek!
2021. febr. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!