Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lehetne betiltani a...

Nem lehetne betiltani a kutyatartást meghatározott marmagasság felett és indokolt kivételekkel lakásban?

Figyelt kérdés
Kivétel lehet a látássérült embereket segítő vagy a terápiás célra tartott kutya. Az akváriumokban is létezik egy liter/cm szabály.

2021. febr. 26. 02:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 A kérdező kommentje:
Lehet. Még! Nevetséges, hogy menjek át a szomszédhoz, hogy halkítsa le a kuyát, hát nem fogja... meg én mászkálgassak, meg vállaljam a veszekedést. Ha én "ugatnék", akkor persze dörömbölnének.
2021. febr. 26. 18:53
 32/74 anonim ***** válasza:
93%

Arra gondoltál-e már, hogy talántán neked kéne a panelből vissza kiköltözni, nem azon embereknek, akik panellakó szomszéd létükre kutyát merészelnek tartani?

Képzeld el, panelban betiltanák pl. az összes 3 év alatti gyermeket, csecsemőt, mert azok meg sírnak!

Vagy a lakótelepek házai között előforduló óvikat, sulikat is megszüntetnék,

elvégre nagyobb gyerekek is hangosak, amikor kiengedik őket az udvarra játszani?


Hallanád a gondnokunkat, amikor az nekiáll ugatni a lakókkal: zeng tőle a lépcsőház, mégsem tiltottuk még be őt.

hidd el, neked addig nem simulnak ki a fölborzolódott idegeid, míg a kutya

(Canis lupus familiaris) egyetlen élő példánya is létezik a Föld nevű bolygón,

ez innen is pengeélesen látható.


Lásd be, életed tévedése volt faluról panelba menned, szerintem még a "panelkutyák" is osszák ezt a véleményemet! Ha jól értettem, faluhelyt nem zaklat fel téged ennyire az ugatás, és a panellakók is jól járnának. Nem opció a visszaköltözés?

2021. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 A kérdező kommentje:

"Képzeld el, panelban betiltanák pl. az összes 3 év alatti gyermeket, csecsemőt, mert azok meg sírnak!"


A gyerek, csecsemő = ember.


A gazda = ember.


A panelbe emberek laknak.


Komolyan szerinte egy csecsemő és egy kutya ugyanaz?

2021. febr. 26. 19:01
 34/74 anonim ***** válasza:
93%
Elmebeteg troll.
2021. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 A kérdező kommentje:
Falun a házaknak van fala, van távolság. Itt a folyósón ugat, a lakásban ugat és a falak semmit nem érnek. Vannak települések, ahol régen pl lehetet tartani csirkét, disznót, kecskét, ma már nem. A kutya miért kivétel?
2021. febr. 26. 19:03
 36/74 A kérdező kommentje:
Én vagyok az elmebeteg? Nem az, aki szerint egy csecsemő és egy kutya ugyanaz.... pont a Fókuszcsoport említette ezt a videót, babapótlék sok fiatalnál a kutya, dehogy ennyire....
2021. febr. 26. 19:04
 37/74 anonim ***** válasza:
92%

"A panelbe emberek laknak."

Hibás. A "panelbe" emberek ÉS állatok laknak.

2021. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 A kérdező kommentje:
A panelt embereknek tervezték, akkor is ha az első időkben csirkét is tartottak az erkélyen, meg disznóvágást rendeztek. Az sincs már.
2021. febr. 26. 19:06
 39/74 A kérdező kommentje:

Nyolc spániel egy lakásban, az is normális? Vagy két nagyobb terrier, mint nálunk?

[link]

2021. febr. 26. 19:07
 40/74 anonim ***** válasza:
92%

Na jól van, én nem etetlek tovább.

Ennyire ostoba ember márpedig nem létezhet, te csak trollkodsz.

2021. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!