Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez ivartalanított...

Mi lehet ez ivartalanított kutyámnál?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre hogy 3 éves ivartalanított máltai selyemkutyámnál, pisilés után valami átlátszós, talán picit sárgás nyúlós váladék jött a nunusából.januárban műtötték, petefészek ciszta miatt lett az ivartalanítás, de a méhe bent maradt.mi lehet ez?
2010. aug. 17. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el állatorvoshoz, ő többet tudna mondani mint mi itt. Remélem jobban lesz a kutyusod.
2010. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem az állatoknál is van fehér folyás, nem? az én kutyámnál is ez van, de ő ivaros
2010. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Természetesen holnap reggel az első dolgom lesz hogy viszem, csak kicsit félek hogy esetleg méhgyulladás vagy ilyesmi és azért kérdeztem meg, hátha valaki tapasztalt ilyet és megnyugtat hogy semmi komoly......
2010. aug. 17. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsi hogy nem tudtam tapasztalatból beszélni csak nekem most fiú kutyám van most (volt egy lány is csak elpusztult, de nála nem volt ilyesmi).
2010. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha ivartalanított, akkor elvileg nincs méhe, de lehet, hogy csak a petevezetéket kötötték el. 2. voltam
2010. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Leírtam a kérdésben, a méhe bent maradt, petefészkeit vették ki.
2010. aug. 17. 20:37
 7/8 Akiteki ***** válasza:
100%

Hülye orvos, minek hagyta benn??

Méhgyulladás is lehet. Gyorsan vidd orvoshoz!

2010. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom.én voltam a hunyó hogy nem kérdeztem rá konkrétan a műtét előtt, nekem természetes volt hogy azt is kiveszi.utána tudtam meg, elég ideges is lettem. pedig nem hentes csinálta, hanem az állatkórház.na mostmár mindegy.remélem nem lesz baja.reggel viszem.
2010. aug. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!