Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya honnan tudja megkülönb...

A kutya honnan tudja megkülönböztetni messziről, hogy egy személy férfi vagy nő?

Figyelt kérdés

A kutyám a nőket beengedi, ugrál rájuk, nyalogatja őket. Gyerekeket is szereti. A férfiakat viszont ki nem állhatja, már többször volt, hogy megharapott olyanokat, akikkel nem sokszor találkozott és bejöttek az udvarra. Alapból már messziről ugat rájuk. Nőt meg ha sose látott is beengedi.

Férfiak közül nagyjából csak engem, meg a közeli rokonokat viseli el :D



2021. febr. 26. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted melyik a kutyak legerzekenyebb erzekszerve?


Korlatozottan, de meg en is meg tudok kulonboztetni egy ferfit es egy not, pusztan a szaga alapjan.

2021. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de 20 méterről? Annyival beljebb van a házam a kaputól, ő meg általában az ajtó előtt tanyázik és mihelyst valaki jön a kapuhoz már ugat is.
2021. febr. 26. 12:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 20 meterrol is erzi a szagot.
2021. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha tesz is különbséget (mert nyilvánvalóan egy nő azért minden téren érezhetően finomabb lény, mint az átlag "büdösbunkó" hapsi), nem hinném, hogy tudatosan hozzáfűzné fejében, hogy az hím volt, a másik meg nőstény. Adott fajnak csak a sajátjaival kapcsolatban téma ez. Nem azzal van a baja, hogy "férfi", hanem az ahhoz kapcsolódó, szaggal, hanggal, ruházattal, habitussal, magassággal... ezt már ő tudja, nem mi. Vagy egyszer bántotta valaki, aki azokhoz a férfiakhoz hasonlít.
2021. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezzel kezdeni kene valamit, szerintem nem ennyire vicceske ez a szituacio, hogy megharap olyan ferfiakat, akiket te beengedsz a kertbe.
2021. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Valóban, esetleg be kéne zárni a kutyát. Ha engem megharapna és utána egyet lekevernék neki, én lennék a hibás, ugye?
2021. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem fejtettem ki rendesen, ha én ott vagyok akkor csak max ugatja. Azokban az esetekben maguktól jöttek be, nem voltam kint.
2021. febr. 26. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szaglas, látás egyutt. Egy ferfinek teljesen mas mozgása van messzirol is, mint egy nonek.
2021. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%
Érzi a férfikből áramló más energiát.
2021. febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!