Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális dolog? :o

Ez normális dolog? :o

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyám...spicc...és egyszerűen szerelmes vagyok belé:D egész nap rágondolok, ha megyek valahova hiányzik, ha itthon vagyok egész nap a pofiját nézem és gyönyörködök a szép szőrébe, és dögönyözöm 24 órán keresztül.. nem bírom békén hagyni:$:D normális ez..?
2010. aug. 17. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
elfogod rontani...
2010. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem normális :) Nem vagy magányos? Nem lehet hogy nincs kit szeretned és minden érzelmed rá hárul? :D
2010. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mért rontanám el? ettől nem kényeztetem el...járunk kutyaoviba is meg minden...csak szimplán istenítem :/:D

hát szeretnem van kit..de áh nem tudok betelni vele :D

2010. aug. 17. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

igen :D


nekem is van egy kutyusom aki szintén spitz (keverék), és én is nagyon szeretem, sokszor az anyukám szól rám, hogy túlzásba viszem hogy ennyire szeretem.


de én úgy nézek rá mint egy családtagra. mondjuk arra figyelek hogy ne kényeztessem el, de hát igen :D szinte én is mondjuk úgy hogy szerelmes vagyok belé :D


meg úgy alapból a kutyákba is. meg sem tudom számolni eddig hány kóborkutyának vittem vizet meg enni, és közben könnyezve nézem őket hogy de kár hogy nem tudom hazavinni, mert emeleten lakunk.


szóval kutyamániás is vagyok, de az én kutyusom a kedvencem, akit egyenesen IMÁDOK :)

2010. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerencsés kiskutya lehet. :)
2010. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tehát akk elv normális...:D csakhogy nem viszem e túlzásba arra voltam kíváncsi...megnyugodtam:$:D
2010. aug. 17. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:
jajj nekem 4 kutyusom van nem tudom megunni h kimegyek és megmaszírozom a hátukat megsimizem a hasijukat és h megpusziljam a homlokukat egész nap játszok velük!!!
2010. aug. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is imádom a kutyámat, néha muszáj is emiatt magamra parancsolni, hogy hagyjam már őt békén:)

De komolyan. Nagyon lehet őket szeretni, és sokszor az ember átesik a túloldalra. Találd meg az arany középutat, hogy nehogy az legyen, hogy már a barátaiddal sem találkozol soha csak azért, mert van egy kutyád.


De nem vagy dilis, ne aggódj:) Vagy ha igen, akkor már ketten vagyunk dilisek:D

2010. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!