Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Visszatekintve, a te kölyökkut...

Visszatekintve, a te kölyökkutyáddal hány hónapos korában volt a legnehezebb dolgod?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
8 hónapos kora környékén, amikor kamaszodott.
2021. febr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Én olyan 1 éves korára tenném az én magyar vizslám, akkor volt hogy napi 4-5 ora séta után is olyan energia bomba volt... irigylem :)
2021. febr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Anyukáméknál van a családi kutya, ő már nagyon öreg, 18 éves talán. Nem tudjuk kiengedni a kenelből mert eltéved, a virágoskertből sem tud kijönni, nem lát szegény. Múltkor nyitva maradt az akna ajtó, oda is beesett. Szalad, szalad a falnak... sokat hány, nehezen bírja már a gyomra a kaját, hasmenése is folyamatos. Elaltatni nem akarjuk, mert amúgy elvan, nincsenek fájdalmai. Meg szokott ismerni ha hazamegyek. Nagyon szerettem ezt a kutyát, szeretem most is, de valóban ennyi idősen már van vele baj, főleg anyáéknak. Nekem 2 pulim van, 4 évesek lesznek idén, hát nem tudom, ettől az időszaktól félek. Nem könnyű.
2021. febr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
3: 12 éves a pulim, egyelőre hálistennek nagyjából egészséges (izületvédőt kap). Sajnos a net szerint 12-14 évnél nem is élnek tovább :/
2021. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
3 hónaposan. Akkor még 2 óránként ki kellett vinni pórázon a kertbe, a szobatisztasággal is voltak még gondok, és szabadon egy percre sem lehetett egyedül hagyni. De persze egy tündér volt:D
2021. febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

2 hónapos korától kezdve 3 éves koráig :D


Alig várom hogy betöltse a hármat, mert most nagyon érződik rajta, hogy megint érni fog (2, 2,5 éves korában is volt egy hasonló érési mérföldköve).


Különben nem voltak kiugróan rossz időszakai, de inkább hullámzó az egész vele. Nehéz és egyben érdekes természet, de mindig meglepődök hogy milyen jó kutya is tud lenni.


Kölyökkorban kölyök volt, a kamaszkor nem volt igazából felismerhető, se tüzeléskor, se ivartalanításkor nem lett rosszabb. Csak nem ért be a feje lágya, szóval nagyon remélem hogy harmadik születésnapjára már felnőtt kutya lesz belőle - hiszi a piszi :D

2021. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az volt a legnehezebb, amikor még nem hallgatott a nevére. :D
2021. febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Kb másfél évesen amikor kitalálta, hogy ő ezentúl alfa hím. A 7 kilós bichonom olyan harci kutyákat megszégyenítő morgással és vicsorgással nyomta le a nagytestű kutyákat hogy "öröm volt nézni". Persze szerencsére nem vérre ment, egy olyan harapása sem volt ami akár sebet okozott volna inkább műsorozott.


Megfelelő szigorral tudtam kezelni meg közömbösíteni de még mindig akadnak olyan újoncok akiknél elborul az agya a futin.


Kölyökkort nézve pedig olyan 4 hónapos kora körül mert a kis rosszcsont egyáltalán nem hallgatott semmire és kb 7 hónapos koráig szinte egyáltalán nem kötődött hozzám.

2021. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Olyan 5-6-7 hónapos korában volt a legnehezebb
2021. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk 3 hónapós korától (nagyon régen volt ezért nem annyira emlékszem), de kb. fél évig.
2021. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!