Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért alszik a párnám felén a...

Miért alszik a párnám felén a kutyám?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve van itt, most 5 éves, mentett kutya. Nem olyan régen, kb 1-másfél hónapja kezdte, hogy este egy ideig ott alszik, a fele párnámon. Aztán éjszakára átvonul apukámhoz, de hajnalban visszajön hozzám, felugrik, és pont a párnám felét elfoglalja. Nappal nem, akkor az ágyam közepénél vagy végén, esetleg a parkettán van. Este sem megy a lábamhoz, ágyam végére, pedig több a hely. Csak és kizárólag fele-fele van nála. Este lefekszek, apukám még gépezik, a kutya jön hozzám, és addig fel sem ugrik, amíg arrébb nem megyek, hogy őt is odaengedjem.


Engem nem zavar, szeretem ölelgetni és simizni, nyomorogni se nyomorgok, bár kissé szűkösen vagyunk úgy. Csak furcsállom, hogy jött ez nála. Én nem invitáltam, hogy konkrétan odajöjjön, vagy ugorjon fel hozzám, jött magától.


2021. febr. 28. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Mert hagyod.
2021. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is csinálja ezt gyakran, egyrészt azért mert kényelmes neki, másrészt mert szeret bújni gondolom de ha mondom neki hogy menjen arrébb akkor lemegy a párnáról.
2021. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Potolja a szerethianyt.
2021. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
A kutyád imád Téged. Mondani nem tudja, nyalogatni szinte bármikor tud. Számára ez a közelség felér egy ölelkezéssel. Enyém is ilyen. Ennek örülni kell. :)
2021. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!