Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak milyen márkájú...

A kutyáknak milyen márkájú konzervet,tápot adtok ami nem nagyon drága viszont minőségi is? És ezeken kívűl mivel szoktatok meg etetni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 16:00
 1/10 A kérdező kommentje:
És jon a tavasz kullancs bolha ellen valami jo tipp? Nyakörv,sampon,vagy csepp kinek mi vált be ?
2021. febr. 28. 16:01
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Brit Care tàppal etetek. Kullancs bolha ellen a csepp vàlt be, szívfèreg ellen pedig tablettàt kap.
2021. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is Brit Care tápot adok. Konzervet nem veszek.

Élősködők ellen Nexgard Spectrát használok. Ez jó a szívféreg ellen is.

2021. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Konzerveket én sem veszek, mert ami jó minőségű abból nem is tudom mennyit kellene vennem egy 30 kilós kutyának, a színhús olcsóbban jön ki.


Én is táppal etetek, a Wolf of wilderness-t és a Britet vàltogatom.


Foresto nyakörvet szoktam venni, plusz kap tablettát is.

2021. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Foresto nyakörvre esküszök én.


A Julius K9 néhány tápja általában akciós, akkor érdemes beszerezni, nekem bevált.

2021. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk Kiltix van évek óta.
2021. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Multifit, mellette csirkehús.
2021. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk milbemax (szívféreg illetve egyéb férgek ellen) + scalibor (érheti víz, és szúnyog ellen is véd és mivel parton lakunk ez jobban kell) a foresto is jó, bár az szúnyog ellen azt hiszem nem véd.


Spot-on nálunk nem vált be, illetve kiltix mellett találtunk kullancsot a kutyában


Etetéshez nagyon nem tudok hozzászólni én Barf módszer szerint etetek, illetve azelőtt Orijent meg Acanát adtam ami nem épp olcsó szóval :(

De egyébként a Brit Care tápja és konzerve nem rossz

2021. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Élősködők ellen NexGard Spectrát kap a kutyám belsőleg egész évben, illetve szezonban alkalmanként lefürdetem bolha- és kullancsriasztó samponnal, mivel járok vele túrázni is. Nem volt még belefúródott kullancs, amelyik próbálkozott, az meg elpusztult már akkor, amikor a szőrében megkapaszkodott. Nekünk az élősködők elleni nyakörv nem megfelelő, mert nagyon vastag sörénye van a kutyámnak a nyaka körül.

Konzervet próbáltam, de nem fogy el annyi idő alatt, amennyi idő alatt kellene, a kis méretű konzerv sem, nem nyerte el a kutyám ízlését, szóval azt nem erőltetem. Tálcás és alutasakos kutyakajával szoktam néha feldobni a száraztápot, de azt sem rendszeresen.

Szárazat többfélét próbáltam, az Orlandonak van olyan, ami kb. 1000Ft körül jön ki kg árban, és majdnem 60% az állati eredetű összetevője, az vált be eddig legjobban.

Kutyaszalámiban próbáltam a Brit márkát, de ment a hasa tőle.

2021. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Select Gold specifikus (kistestű, idős kutyáknak való) táppal etetek, jó minőségű, nem tartalmaz glutént és magas a hústartalma. Heti egyszer adok konzervet is, Real Nature Wilderness-t szoktam venni. 95%-os hústartalma van és nem tartalmaz gabonát. Egy hónapra 8 ezer forint körül szokott ez így lenni.
2021. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!