Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARFOSOK! Ti melyik lazacolaja...

BARFOSOK! Ti melyik lazacolajat adjátok? Melyik vált be nektek?

Figyelt kérdés

Kutyám alapvetően eszik halat, de kifejezetten halnapot nem tartunk. (annyira nem szereti hogy tudjak neki csak halat adni) így úgy gondoltam hogy veszek neki lazacolajat a hasznos vitaminok miatt. Az étele mellé heti kétszer rakok halat, ilyenkor adnám neki a lazacolajat is.


Ezeket néztem, nem tudom melyik lenne a legjobb:

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. márc. 1. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Brit Care-t használunk, régen a Huntert próbáltuk.

És a 3. Amit belinkeltél azt is ki akartuk próbálni de nem éri meg.

2021. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a barfshoposat adom, nekünk bevált nagyon szép lett tőle a szőre, nyáron szinte minden nap úszott és a víz meg a nap eléggé tönkretette a szőrét, elvékonyodott, kicsit kifakult, túl puha és bolyhos lett a fedőszőre is, de a lazacolaj szépen helyrehozta, megerősödött tőle és újra fényes lett :)

Egyszer vettem ilyen noname márkát is, annak az állaga és a szaga is elég más volt, nem is láttam változást, bár akkor a szőre alapvetően is jó állapotban volt.

Szerintem egyébként az a lényeg, hogy hidegen sajtolt legyen, a többi már csak részletkérdés.

Viszont mivel ezek eléggé hamar romlanak, avasodnak, illetve a kutya szervezetének is jobb szerintem érdemesebb lenne egy 8 hetes kúrát tartani vele, 8 hétig minden nap adni és utána 8 hétig nem, mi legalábbis így csináltuk.

A halért az én kutyám sem rajong, nincs is jól tőle, egyszer próbáltunk makrélával halnapot tartani, nagy kelletlenül megette (nem hagyom válogatni), utána a széklete se volt az igazi. Viszont a lazacot imádja, megfelelő csontossal kiegészítve a végtermék is tökéletes, szóval én néha lazacnyesivel (barfos boltokban 6-700ft/kg)szoktam kiegészíteni a menüt még pluszban, alapvetően nem egy kajás kutya, de a lazacnyesiért ölni tudna :D

2021. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Somogyi Ági ***** válasza:
52%
Ha kap halat és egészséges a szőre / bőre teljesen felesleges a lazacolaj.
2021. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!