Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kutyád legaranyosabb...

Mi a kutyád legaranyosabb tulajdonsága, szokása?

Figyelt kérdés
A mi kutyánk (tacsi) velünk alszik az ágyban. A férjem hamarabb fekszik le, mint én. A kutyánk az első, aki már aludna, mindig bekucorog a helyére. Én esténként is szoktam dolgozni a nappaliban, és van, hogy nyöszörög a kutyánk a hálószobából, jelezve, hogy menjek már aludni. Kinyitom az ajtót, olyankor visszarohan az ágyra. Betakargatom, mondom neki, hogy mindjárt jövök. Eltelik pár perc, eljátssza ugyanezt addig, amíg nem megyek lefeküdni :D
2021. márc. 1. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon cukin néz.😍
2021. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
A mi havanesünk dettó ugyanez:D
2021. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk cuki, meg alapból is szeretet teljes.
2021. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Megcsinálja a matek házifeladatot.
2021. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 tényleg???
2021. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Látom nem vagytok vicceskedős kedvetekbe,tipic hungary.
2021. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
#6 Hát na! Olyan komolynak tűnt a mondata. De persze nem hittem el. Ez nem humor kategória, miért legyünk vicceskedős kedvünkbe?😂 Amúgy meg ne tipic hungaryzzál, mert nem esik jól! Köszönöm.😊
2021. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak minden tulajdonsága imádni való. 🐾
2021. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiveri a kezemből a telefont, ha úgy ítéli meg elég volt a kockulásból. Ha abbahagyom a pocakja simogatását, elkezd a mancsaival kapirgálni. Ráteszi a fejét a lábamra ha figyelemre vágyik.
2021. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Két kutyám van. Az egyik egy kicsi, de vaskos keverék. Mindig rázza a hátsóját, miközben csóválja a farkát, nagyon muris :D

A másik egy német juhász. Baromi félénk, pedig hatalmas. Ha séta közben megugatja egy másik kutya (legyen az egy vizsla vagy egy tacsi), odabújik hozzám és képes percekig nyüszögni. Nem az a harcos típus, apró társával ellentétben.

Ő nem az enyém, de gondoltam leírom, mert muris. Van nagyanyámnál egy vizsla-labrador keverék. Na ő olyan jól be lett tanítva a pacsizásra, hogy akkor is adja, ha nem kérik. Meglátja a kezed és egyből rakja bele a hatalmas mancsát.

2021. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!