Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt mondta egyik kommentelő...

Azt mondta egyik kommentelő előző kérdésemnél, hogy a rottweiler gyenge szinte, de épp csak elbír egy pitbullal. Milyen erejű emberrel szemben? Gyengének tartod?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 09:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy gyenge. A kommentelők azt írnak, amit akarnak. Rottweilernek is erős a harapása, kevésbé izmos egy amstaffnál vagy pitbullnál, de hidd el, egy jól kiképzett roti elbír egy kevésbé edzett staffinál. Embert leteríti, ha úgy adja a helyzet.
2021. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem tartom fizikailag gyengének, de egy jol szocializalt kutya sem emberre, sem mas allatra nem veszelyes.

De jo par ideggyenge rotival talalkoztam mar az esz nelkuli szaporitadnak hala, olyanokkal, akik a sajat arnyekuktol is megijednek... Staffoknak ugyanez, ott is sok az ideggyenge, amrlyik vagy osszerezzen mindentol, vagy felelmbol tamad is.

2021. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1

mindegy milyen pitbull, a legtöbb rottweilernek nem ellenfél


nem ez a kérdés

2021. márc. 3. 10:07
 4/21 A kérdező kommentje:

#2

és egy őrző védő kutya?


honnan veszed, hogy egy jól szocializált kutya az olyan, ami a légynek sem árt?

én azt mimózának hívom, amit te jól "szocializáltnak"

2021. márc. 3. 11:06
 5/21 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés a jó roti. 99%-ban botosak, bizonytalanok már. Ösztönkészletben sincsenek sajnos ott a munkavonalasok sem. A küllem vonalas rotik pedig már csak hústömegek. Az egyik leginkább elrontott fajta.
2021. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5

mi az a botos?

honnan vagy ilyen jól informált?

én rengeteg munkavizsgást láttam, honnan veszed hogy bizonytalanok?

2021. márc. 3. 12:47
 7/21 anonim ***** válasza:
De ha rengeteg munkavizsgát láttál, akkor azt is láttad, hogy hogyan dolgoznak a kutyák. Láttad, hogy milyenek kontrollmunka során őv-ben, igaz?
2021. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

videón láttam


hogy dolgoznak?


honnan veszed ezeket?

2021. márc. 3. 13:48
 9/21 A kérdező kommentje:

#7

nagyon csúnya dolog farkast kiáltani egy fajtáról, azt leszólni, bármiféle alátámasztás nélkül, azt te tudod-e?


honnan szeded ezeket a dolgokat, mégegyszer megkérdem

2021. márc. 3. 13:52
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez tény. Nem hiába nem dolgozik sem a rendőrség, sem a katonaság már rotikkal. És nem hiába nem látni FCI vb-n 1-2 kivételtől eltekintve rotikat. Nekem mindig nagyon tetszett ez a fajta, de munkára már alig alkalmasak.

Tehát élőben még nem is láttál mondjuk egy roti tenyészszemlét vagy egy IFR-t.

2021. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!