Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlotok 1,5...

Milyen tápot ajánlotok 1,5 éves kutyának?

Figyelt kérdés

Körübelül 17 kg a testtömege.

Eddig a panzi fit active junior-t adtuk neki. 15 kilós kiszerelésben.


2021. márc. 3. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi Brit Caret adunk neki, 12 kg-s kiszerelésben.
2021. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szintén Brit Care, bárányos. Német juhászunk csirkeallergiás, azért álltunk át erre. Előtte Brit Prémiumot kapott.
2021. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mégegy Brit Care-es.

Ugyanekkora kutya.

2021. márc. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 15 kg-os kutyám Purizont kap, meg vagyok vele elégedve
2021. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

A Panzi szerintem tragédia minőség.


A Brit Care tényleg remek ár-érték arányú, ahogy a Happy Dog Supreme Sensible "országtápjai" is. Az említett Panzinál azért ezek picit drágábbak, 1100-1200Ft/kg körüliek.

2021. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Orijen Regional Red-el etetek, tudom hogy sokak szemében istenkáromlás ezt leírni mert egy elég drága eledel de nekem nagyon bevált. És azt az árához hozzá kell nézni hogy az én 15 kilós kutyám az alacsonyabb árkategóriájú tápokból kb. napi 250-300 grammot kellene kapjon, ebből elég neki 160-180 gramm per nap, mert nagyon erős kaja, tehát hiába drágább, kevesebbet kell adni belőle. Fokozatosan kell rászoktatni a kutyát és még akkor se bírja mindegyik gyomra, de érdemes kipróbálni mert egy nagyon jó összetételű, mindenféle hozzáadott biszbasz nélküli, bármilyen életszakaszban adható táp.
2021. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

13 ezer a panzi, menhelyen ezt javasolták kölyöktápnak.

Megnéztem az ajánlott tápokat jónak tűnik mindegyik és én is sok jót olvastam a Brit Care-ről, szóval arra esik a választásom, köszi a válaszokat, ment mindenkinek a zöld.

2021. márc. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!