Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hányt a kutyám?

Miért hányt a kutyám?

Figyelt kérdés

Reggel 7óra után kapott szokásosan kutyatápot majd olyan 11óra fele megölt két patkányt amit a csapdával elkaptam.

Az egyik patkány megkaphatta a száját mert vérzett. Ezek után a szokásos sétánal nem csinált semmit csak legelt. De nagyon sokat.

Ekkor gyorsan hazavittem de a kertben is csak legelt.

Utána pedig hányt egy jó nagyot. Megnéztem és csak a kutyakaját hányta ki. De ahogy néztem a legtőbb megsem volt rágva csak egyben lenyelte.


De még mindig csak legelészik.


Szerintetek mi lehet a gond? Láttam már legelni de ilyen sokat még nem.



2021. márc. 3. 12:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Azóta abba hagyta a legelést és viszonylag jó kedve van. Lehet hogy csak én reagáltam túl, bocs
2021. márc. 3. 12:23
 2/8 anonim válasza:
67%

előfordult nálam is néha, szoktak hányni, de nem lett különösebb bajuk soha. nem tudom mi okozza, de nem komoly. ha gondolod figyeld hátha más baja is van, de szerintem nem lesz semmi gond


(nem vagyok profi ez csak az én tapasztalatom)

2021. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem volt neki tul sok a kaja? Az enyem akkor legel tobbet ha sokat eszik, ugyhogy mar 2 reszletben kapja a kajat. Igy is legel neha, de nem hanyt azota.
2021. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 neincat ***** válasza:
47%

Lehet hogy ég a gyomra, a miénk is szokott füvet enni amikor ég neki, utána szépen kihányja, így tisztul.

Igyekszünk tenni ellene már most egy jó ideje nem is történt ilyen :)

2021. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
A patkanyon akadt meg a szemem. Nem lehetett mergezett?
2021. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
ha mérgezett is volt akkor valószínüleg kihányta, nem esett össze a kutya vagy valami. azt mondta a kérdező, hogy jól érzi magát a kutyus
2021. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Igen, de ez lehetett az oka a hanyasnak.

Remeljuk csak ennyi volt :)

2021. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A patkányokat sosem eszi meg csak az egereket de azt csak akkor hogyha ő maga öli meg.


Azóta már semmi baja úgy hogy én reagáltam túl nagyon.


Köszi a válaszaitokat! :)

2021. márc. 3. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!