Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki mostanában vásárolt...

Aki mostanában vásárolt ausztrál juhászkutyát, milyen árban vannak?

Figyelt kérdés

Kinek milyenek a tapasztalatai az áruk tekintetében? (Törzskönyves, anélküli, színhibás esetleg.)

A fajtáról önmagában tájékozott vagyok, a magyar kenneleket is ismerem, de az ár tekintetében semmit sem találni magyar viszonylatban.



#kutya #Aussie #ausztrál juhászkutya #Aussie ár #Ausztrál juhászkutya ár #Aussie kennel
2021. márc. 4. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
100.000-től kezdődik de akár 700k-ra is megnőhet színtől, szűlőktől stb függően.
2021. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy tudom, hogy a kezdő ár egy egészséges törzskönyves egyednél 200ezernél kezdődik
2021. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy igen, rosszul írtam. A szinhibás, harapás hibás stb. Egyedek kezdődnek 100k-tól
2021. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

Csak a milliomosoknak lehet kutyájuk.

A vételár mégegyszer elmegy az első évben.

Plusz lennie kell legalább annyinak még pluszban vészhelyzetre.

2021. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha jól helyről veszi meg akkor csak egyszer ilyen sokat fizetnie. ;)
2021. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Az ismerőseink most vettek egyet...

Olyan 100-300.000ft-között mozogtak az árak, de lehet hogy vhol talalhatsz akár olcsóbban(bár nem hiszem) akár drágábban.Ez több mindentől függ...

2021. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

En annak idejen korlevelet kuldtem a tenyesztoknek,milyen kutyat akarok az adott fajtan belul,mi a celom vele,hol elunk,hova jarunk vele stb stb. Es megkerdeztem az arat is. (Irtam nekik,h vasarlasra kp-t viszek . (Nem nyomtatom a penzt...)


Ertelme van odamenni x osszeggel ,h nem mondja meg az arat,aztan eljonni,h mondjuk nem tudok/nem akarok annyit fizetni. 😂😂

2021. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!