Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog emeletes házban?

Francia bulldog emeletes házban?

Figyelt kérdés
Emeletes házban lakok a szüleimmel és szeretnék egy kutyát. A kutya az emeleten lenne legtöbbet velem, amikor viszont mennénk sétálni az ölembe vinném le a lépcsőn. A kérdés igazából az lenne, hogy megoldható az, ha elmegyek itthonról pár órára, akkor az emeleten maradjon a kutya, úgy hogy a szüleim vagy bárki más lent van? Lenne térelválasztó meg minden szükséges eszköz ehhez. Ez csupán 1 évet lenne így, mivel utána elköltözök. Napi bármennyi séta megoldható, nem lenne egész napra bezárva a házba. Azért szeretnék most kutyát és nem 1 év múlva, mert barátnőmhöz fogok költözni és szeretném, ha addig szobatiszta lenne és itthon szeretném megtanítani különböző dolgokra, hisz ebben az évben végig itthonról dolgozok, állandóan itthon vagyok. 23/L

2021. márc. 5. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Ha van ra idod es turelmed mindig felkapni, akkor szerintem oke. Nem tul gyakori lepcsozestol azert nem lesz baja, mas meg panelba tart ilyen kutyakat, az se masabb semmivel, es nem mindenki olben viszi fel le.
2021. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
Babaraccsal, vagy minek nevezik azt, siman, szerintem nem tudna atugrani :)
2021. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!