Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Koltozes miatt sajnos a...

Koltozes miatt sajnos a kutyamat el kell vinnem a szuleimhez mert velunk nem johet. Hogy fogja kibirni? Mit lehetne vele csinalni?🥲

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 15:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem mehet? Nem tudod, vagy nem akarod megoldani?
2021. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem fog jól esni, de kibírja. Mennyi idő van még a költözéshez? Lehetne szokatni kicsit. Ott hagyjátok egy napra, aztán haza. Atána több nap aztán nem haza hanem ti vagytok ott vele egy egész napot...stb...
2021. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
Nekem a macskámat kapták meg a nagyszüleim költözés miatt gyerekkoromban, ott maradt a kertes házban. Elpusztították, és azt mondták, megszökött.
2021. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem engedik az alberletbe a napokba koltozunk
2021. márc. 5. 15:45
 5/25 anonim ***** válasza:
13%
Hogyan derült ki, mi lett a macskával? :(
2021. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem gondolom, hogy traumaként élné meg, hiszen eleve nem szereti annyira a gazdája, hogy magával vigye bárhová is.
2021. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos nem mindenhova vihetnek állatot...


Főleg ugye pestre.


Ha meggebedtem se találtam vagy 5* drágábban amit ki se tudtam fizetni.

Még mindig jobb ha a szüleihez viszi, mint menhelyre vagy kidobná és éhenhalna

2021. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
Persze jobb, de minek kell valakinek kutya, ha ilyen könnyen lemond róla? Számomra a kutya családtag, olyannyira képtelen vagyok elhagyni, hogy a munkámat és lakhelyemet is ennek megfelelően választottam meg, számtalan lemondással.
2021. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
Számomra is felfoghatatlan, hogyan lehet így gondolkodni... Pedig nem szoktam negatív dolgot hozzászólni a kérdésekhez! De annyira egyértelmű, hogy ha kell inkább a híd alatt csövezek a kutyámmal és a családommal vagy az ország másik végébe is költöznék...stb.
2021. márc. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%

Van amikor nincs választásod.


Pl. én azt se értettem, hogy én nem vihetek cicát de az aliban már van 2...oké értem, hogy mert egymást megszokni meg stb

De ezek mind szar kifogások voltak

2021. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!