KezdŇĎoldal » √Āllatok » Kuty√°k » Koltozes miatt sajnos a...

Koltozes miatt sajnos a kutyamat el kell vinnem a szuleimhez mert velunk nem johet. Hogy fogja kibirni? Mit lehetne vele csinalni?ūü•≤

Figyelt kérdés
2021. m√°rc. 5. 15:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** v√°lasza:
36%
Miért nem mehet? Nem tudod, vagy nem akarod megoldani?
2021. m√°rc. 5. 15:34
Hasznos sz√°modra ez a v√°lasz?
 2/25 anonim ***** v√°lasza:
40%
Nem fog j√≥l esni, de kib√≠rja. Mennyi idŇĎ van m√©g a k√∂lt√∂z√©shez? Lehetne szokatni kicsit. Ott hagyj√°tok egy napra, azt√°n haza. At√°na t√∂bb nap azt√°n nem haza hanem ti vagytok ott vele egy eg√©sz napot...stb...
2021. m√°rc. 5. 15:35
 3/25 anonim ***** v√°lasza:
28%
Nekem a macsk√°mat kapt√°k meg a nagysz√ľleim k√∂lt√∂z√©s miatt gyerekkoromban, ott maradt a kertes h√°zban. Elpuszt√≠tott√°k, √©s azt mondt√°k, megsz√∂k√∂tt.
2021. m√°rc. 5. 15:41
 4/25 A k√©rdezŇĎ kommentje:
Nem engedik az alberletbe a napokba koltozunk
2021. m√°rc. 5. 15:45
 5/25 anonim ***** v√°lasza:
13%
Hogyan der√ľlt ki, mi lett a macsk√°val? :(
2021. m√°rc. 5. 15:45
 6/25 anonim ***** v√°lasza:
53%
Nem gondolom, hogy traumaként élné meg, hiszen eleve nem szereti annyira a gazdája, hogy magával vigye bárhová is.
2021. m√°rc. 5. 16:15
 7/25 anonim ***** v√°lasza:
60%

Sajnos nem mindenhova vihetnek √°llatot...

FŇĎleg ugye pestre.

Ha meggebedtem se tal√°ltam vagy 5* dr√°g√°bban amit ki se tudtam fizetni.

M√©g mindig jobb ha a sz√ľleihez viszi, mint menhelyre vagy kidobn√° √©s √©henhalna

2021. m√°rc. 5. 16:27
 8/25 anonim ***** v√°lasza:
57%
Persze jobb, de minek kell valakinek kutya, ha ilyen k√∂nnyen lemond r√≥la? Sz√°momra a kutya csal√°dtag, olyannyira k√©ptelen vagyok elhagyni, hogy a munk√°mat √©s lakhelyemet is ennek megfelelŇĎen v√°lasztottam meg, sz√°mtalan lemond√°ssal.
2021. m√°rc. 5. 16:32
 9/25 anonim ***** v√°lasza:
38%
Sz√°momra is felfoghatatlan, hogyan lehet √≠gy gondolkodni... Pedig nem szoktam negat√≠v dolgot hozz√°sz√≥lni a k√©rd√©sekhez! De annyira egy√©rtelmŇĪ, hogy ha kell ink√°bb a h√≠d alatt cs√∂vezek a kuty√°mmal √©s a csal√°dommal vagy az orsz√°g m√°sik v√©g√©be is k√∂lt√∂zn√©k...stb.
2021. m√°rc. 5. 16:39
 10/25 anonim ***** v√°lasza:
57%

Van amikor nincs v√°laszt√°sod.

Pl. én azt se értettem, hogy én nem vihetek cicát de az aliban már van 2...oké értem, hogy mert egymást megszokni meg stb

De ezek mind szar kifog√°sok voltak

2021. m√°rc. 5. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2023, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenŇĎ anyagok nem minŇĎs√ľlnek szerkesztŇĎi tartalomnak, elŇĎzetes ellenŇĎrz√©sen nem esnek √°t, az √ľzemeltetŇĎ v√©lem√©ny√©t nem t√ľkr√∂zik.
Ha kifog√°ssal szeretne √©lni valamely tartalommal kapcsolatban, k√©rj√ľk jelezze e-mailes el√©rhetŇĎs√©g√ľnk√∂n!