Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyatáp legyen? 9...

Melyik kutyatáp legyen? 9 hónapos törpetacsi

Figyelt kérdés

Orijen, Acana, Brit Care és Taste of The Wild tápok között keresgélek.

A kutya bélérzékeny, úgyhogy valószínűleg nedveset is fog kapni a száraztáp mellé, vagy felvizezem a szárazat. Tudom, hogy az Orijen a legkedveltebb és a legjobb minőségű, viszont azt írják, hogy a Brit Care könnyen emészthető és emésztési problémás kutyák számára is alkalmas. Nem tudok választani. Eddig a helyi állateledelesnél vettünk Pedigree nedvestápot, amit nem akart megenni, majd száraztápot, amitől bélgyulladást kapott. Azóta azt eszi, amit itthon főzünk, de szeretném számára alkalmas táppal etetni. Valaki segít választani, légyszi?



2021. márc. 5. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk érzékeny emésztésű kutyának Brit Care száraza nem vált be, de a konzerve igen. Száraztápból utánna Orijent kapott, jól volt tőle de sose volt nagy tápevő, egy két hétig ette majd otthagyta. Utánna váltottunk barfra, nálunk az vált be. De az Orijen jó lehet
2021. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem csoda, hogy tonkrement az emesztese, eddig szemetet kapott szo szerint. Remeljuk a jo tap segiteni fog valamennyire, es egy ido utan egyebkent a nedvest is elhagyhatjatok szerintem :) Ezek kozul barmit valasztasz, jo lehet. Brit care kicsit gyengebb talan (a sima, nem a hipoallergen), mert valamelyikben, vagy talan a legtobben pl csak husliszt van, az pedig nem a legjobb.
2021. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. márc. 5. 20:49
 4/12 A kérdező kommentje:
Brit Care-ből a hipoallergén puppy lamb&rice-t néztem, szerinted az jó lehet, második válaszoló? Mert azt írtad, hogy a hipoallergén az nem gyenge, de a húsliszt nem a legjobb. Egyébként nem mondanám, hogy szemetet evett, mert a pedigreet megszagolta és otthagyta, a száraztáp pedig nem pedigree volt, és az állatorvos szerint csak nem bírják a belei a száraztápot önmagában. Ettől voltak emésztési problémái, konkrétan szorulása, néhány napig. Ez már három hónapja volt, azóta főtt ételt kap.
2021. márc. 5. 21:00
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Az a helyzet, hogy a hipoallergen tapoknal szerintem mas tenyezok is jatszanak, amiket kell nezni, ehhez viszont nem ertek. De hatha lesz itt meg valaki, aki otthon van a temaban :)
2021. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálok én is jobban utánanézni, köszi a segítséget! :))
2021. márc. 5. 21:06
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
A Brit Care nagyon is jó táp, ha érzékeny a gyomra, ne adj extrém magas fehérje tartalmú tápot,mint az Orijen, mert a beleit is kifossa.
2021. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
9 hónapos, a Pedigree meg az állateledeles táp és az otthon főzött kaja előtt mit evett? Esetleg a tenyésztőnél/előző gazdánál mit evett?
2021. márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tenyésztő kutyaszalámit adott nekik, azt mondta néhány hónapig vegyek neki junior konzervet, aztán bármit adhatok neki. Pedigree nem vált be, a kutyakajásnál nem volt másféle nedves táp, ezért ajánlott egy kölyökkutyáknak való száraztápot, de attól lett a gyulladás. A konzervnek és a száraztápnak sem tudom a márkáját.
2021. márc. 6. 07:53
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Akkor most próbáld meg a Brit Care-t, ha már a szaporítónál el lett rontva minden és ti sem tájékozódtatok.
2021. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!