Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 15 éves tacskót hogy...

Egy 15 éves tacskót hogy tudok kíméletesen sétáltatni?

Figyelt kérdés
Nem szoktam olyan sokat sétáltatni csak korán reggel és késő este mert meleg van.De láthatóan jól bírja futkározik össze vissza néha alig bírok vele mert játszani akar a többi kutyával.Aki nem hiszi el az ne írjon bunkóságot ide inkább tartsa meg magának.
2010. aug. 18. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha jól érzi magát,játszik akkor sétáltasd bátran,de a lépcsőkön ha nem túl nehéz felviheted,ezzel kímélheted
2010. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen a lépcsőn én szoktam le-föl vinni de néha nem engedi.
2010. aug. 18. 12:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutya jelez, ha fárasztó neki a séta. Kistestű kutyusoknál a 15 év egyáltalán nem vészes, az én foxim 17 éves korában kezdett csak fáradékonyabb lenni (18 évet élt). Imádott elindulni, de mentünk pár utcányit, és megfordult, hogy akkor most már menjünk haza. Ha emelkedőn mentünk, ahol láthatóan nehezebben szedte a lábait, a karomba vettem, úgy vittem. Ezt fiatalabb korában sosem hagyta volna. Amíg a kutyád vígan futkározik, addig sétáltasd nyugodtan ugyanúgy, mint eddig. Kívánok neki hosszú, egészséges életet!
2010. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne nyakörvet használj,a hám jobb,több ponton támasztja,a tacsi meg ugyse fog elhúzni :D(mondjuk én németjuhászt és néha azzal viszem :D )

jó kutyázást és szép,hosszú életet neki! :)

17/L

2010. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igen hámmal szoktam néha de nem mindig mert nagyon hullik a szőre és még a végén a hám kidörzsöli a bőrét.
2010. aug. 18. 12:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Tedd 1 kosárba, vidd ki egy közeli parkba ahol szabadon lehet engedni, ott nem kell póráz.
2010. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerinted a tacskók olyan kicsik hogy kosárba tegyem őt amúgy is ellene vagyok mert az hülyeség hogy táskába teszik a kutyát.Ja amúgy muszáj sétáltatni mert nem kopik a körme és az utcán szerencsére csak a betonom imád menni nem tom miért.
2010. aug. 18. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan sétáltasd annyit amannyit Ő szeretne, úgyis jelez ha elfáradt...

Hosszú boldog életet kívánok Neki! :-)

2010. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azt írod jól barja, akkor nem kell kímélni kényszerrel. érzi ha elég neki, akkor vidd haza
2010. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. aug. 18. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!