Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Letezhet, hogy a tap ami 2...

Letezhet, hogy a tap ami 2 hetig tokeletes volt aztan meg sem valik be?( laza kaki)

Figyelt kérdés

Fokozatos volt az atallas es 2 hete csak az uj tapot eszi a kutyam. Es tökéletesen normal allagu volt a kakija es keves.

Ugyan nem kakil sokat most sem. De nehany napja elegge laza a kaki,sot ma volt egy nagyon laza majdnem fosi szeru.

Kolleganom napokban sok marhas jutit adott neki lehet az okozta nem tudom. Adtam neki egy bolust,igy az esti kaki mar szep volt.


Kicsit megijedtem hogy megsem jo a tap, mert annyit kiserleteztem es ez tunt eddig a legjobbnak.


Olyan lehet, hogy 2 hetig bevallik egy tap aztan mégsem jo a kutya szervezetenek? Vagy csak a tobb juti okozhata?


Most par napig semmit nem kap tapon kivul, bizom benne hogy rendezodik, ha nem akkor nyilvan doki.


2021. márc. 7. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:
55%
Valószínűleg a jutalomfalat okozta a gondot. De az idő majd úgyis megmondja
2021. márc. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!