Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok céget ajánlani akik...

Tudnátok céget ajánlani akik korrekt áron szállítanak kutyát Németországba?

Figyelt kérdés
Eddig egyet kérdeztem, de 300€-t mondtak, ez pofátlanul drága szerintem. Egy kistestű kutyust kell eljuttatni Magyarországról Németországba. Tapasztalatoknak is örülnék.
2021. márc. 7. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen korrekt ár
2021. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyedül utazik a kutya ugye?


Talán az oszkárt meglehetne kérdezni,de oda kell mellé valaki.

2021. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és miért kell eljuttatni? Kié? Megy vele valaki?
2021. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kutya egyedül utazna. Gyepmesteri telepről hozzám külföldre. Az ár mások szerint sem korrekt. Egy cég aki Hollandiába szállít 140€-ért szállít és megbízható, de hiába utaznak Németországon kersztül, sajna itt nem állnak meg.
2021. márc. 7. 11:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Az oszkárt ismerem, de mivel egyedül utazna, ismeretlen emberekre nem bíznám.
2021. márc. 7. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Lehet lepontozni.


De szerintem egy gyepis kutyának ez baromi megterhelő, hogy alsó hangon 9 órát utazzon hozzád kocsival.


Téged se ismer, azt se tudja mi van...


Kiadják neked így a kutyát?


Másnak meg könyörgni kell ha kutyát akar kihozni... Kijönnek megnézik a lakhelyét, elkell menni hozzá, össze kell szoknotok aztán TALÁN oda adják.


Érdekes mindenképp.

2021. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivel gyepi így igen kiadják, menhelyről nem adnák. A kutyus akit kinéztünk nem került hozzánk egy szervezeten kersztül mert a németországi embereiktől túl messze voltunk, nem tudtak környezettanulmányt végezni. A kutyust ennek ellenére kihozták, képzeld kutya baja. Benne van a pakliban hogy valamennyire megviseli a kutyát, de egy idő után mindig feloldódnak. Ezt a szervezet mondta nekem, akik a kutyát hozták ki és már másik többszáz kutyát utaztattak ki Németországba gazdihoz.
2021. márc. 7. 11:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!