Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Illatos útról adnak ki nagytes...

Illatos útról adnak ki nagytestű kutyát panelba? Napi 3 óra sétával/futással.

Figyelt kérdés

Annyira gyönyörűek és szeretetteljesek:


[link]

[link]


2021. márc. 7. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Mekkora lakásba, attól függ. Van aki nem kérdez és kiad, de ez nem biztos hogy nektek jó lesz így.
2021. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
miert kell nagytestű kutya panelba?
2021. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
65m²
2021. márc. 7. 12:30
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem való nagy testű semmilyen lakásba de te dolgod.Én kertes házba vinném mert jobb neki ott de mindenki maga tudja
2021. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, az, hogy valakinek a lakása 65 négyzetméter, vagy 100, az mit számít? A kutya nem a plusz 20-40-40 négyzetméteren fogja kimozogni magát...

Persze, vannak extrém esetek, 20 négyzetméterre én sem vinnék egy bernáthegyit, mert egyszerűen útban lenne. De azért ideális esetben a kutya a lakásban fekszik, alszik, eszik, esetleg trükköket tanul a gazdájától, vagy gyakorolja, amit kinn vagy a kutyaiskolában megtanult.

Ha le tudod mozgatni, és nem zavar, hogy ahogy elnézem, ezeknek a jószágoknak iszonyat mennyiségű szőre fog kihullani a lakásban... akkor hajrá.

2021. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még azt hozzátenném, hogy az egyik szerencsétlen az tavaly május óta, közel egy éve van egy kb. 2x2-es kennelben...

Elég komoly minőségi ugrás lenne neki a lakásod, főleg, ha hosszú távon is betartod az "ígért" napi 3 óra mozgatást...

2021. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagytestű kölyökkutyát én sem vinnék be egy kis lakásba.

De ők már felnőttek és ahogy mondta utolsó válaszoló, hónapok óta be vannak zárva egy, a lakásomnál sokkal kisebb helyre, ráadásul ki sem viszik nagyon őket.

Járok mindennap munka után 2 órát sétálni a mezőre, erdőbe.

Plusz mindennap futok vagy biciklizek 1 órát, reggelente.

Ezek mellé még belefér egy késő esti laza fél órás eü séta és kész.

Tudom, hogy sok szőre van, pont azért tetszik, egy nagy mackó.

Azt is tudom, hogy sokat fognak enni.

Csak remélem kiadják.

2021. márc. 7. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Tokeletes gazdaja lenne mindket kutyanak. Akar ket kutya is egyszerre. (Foton levo.) A bicajozas tokeletes ennek a ket kutyanak.


Ott nezzetek ossze a ket kutyat,h egymassal jol megvannak-e. Lehetoleg ellenkezo nemuek legyenek.

Biztos,hogy kiadjak neked.

2021. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy csak egyiket hoznám, csak ezt a 2-t néztem ki, hogy valamelyiket.

:/

2021. márc. 7. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!