Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi számít színhibának francia...

Mi számít színhibának francia bulldognál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Francia bulldog szuka kiskutyát keresek,főleg a sötét, és egységes színek érdekelnek pl. brindle... Több tenyésztőt is felkerestem de sajnos szuka kiskutyákból hiány van. De a tegnapi napon sikerült találnom egy elég jó vérvonalú (apa: Ch Kiss Bully Lucky Boy)és jó kiállású kislányt, a kiskutya brindle színű fehér folttal a mellkasán, és a mellső mancsain. Az lenne a kérdésem h, ez színhibánk számít-e? és h, kiállításon mennyi esélye lenne? Mivel h kiállítás célra venném. És még annyi h ha esetleg tudna valaki ajánlani olyan szuka kiskutyát aki kiállítás célra tökéletes. (Az anyagiak mellékesek...)A válaszokat előre is köszönöm.
2010. aug. 18. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem a standardet, akkor ez teljesen megengedett: [link]
2010. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocs de elöbb ez mindig úgy történik h megveszed a kutyát szeretetből meg lesz........hónapos és akkor találod ki h szépségversenyre viszed nem úgy h veszel egy kutyát kiálításokra !!! Már bocs lehet nincs igazam
2010. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, várj bocs, most látom, hogy a mancsán is van folt. Mellkason és tarkón megengedett csak. De a tenyésztő mit mond a színhibáról?
2010. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A mancsán nem lehet folt, sztem ez színhiba.

Én innen vettem az enyémet, nagyon jó kutyáik vannak, exoprtáltak már sok helyre külföldre és kiváló eredményeket értek már el.Megnézheted az oldalon, a brindle fedezőkan az enyém.

[link]

2010. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szotyoládénak

aki komolyan gondolja a kutyázást, az bizony már úgy keres kiskutyát hogy kiállításra valót néz. Nagyon fontos ilyenkor, hogy tényleg egy papíron és kinézetre is jó kutyád legyen.

Attól azt még ugyanúgy lehet szeretni, csak épp a referenciát is figyelembe veszi a leendő tenyésztő.

2010. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
irtam h ha nem így van bocs nem kell kioktatni
2010. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem kioktatás, de legalább már ezt is tudod, bocs
2010. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ok bocsi mindenkinek akk mintha az az elején lévő üzenet mintha nem lenne téleg bocs
2010. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat :) Sajnálom nagyon a színhibáját, mert tényleg szép kis kutyus :S. A tenyésztőtöl telefonon nem kérdeztem még meg h ő mit mond erről, inkább személyesen, mert ma megyünk megnézni( itt van a közelben) meg hát van még egy lány tesója hátha ő meg felelő... ha pedig nem holnap megy tovább a telefonálgatás :)
2010. aug. 18. 18:09
 10/12 A kérdező kommentje:
[link] <--- őket is néztem de hát szuka nálluk sincs :S
2010. aug. 18. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!