Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok a Noé állatottho...

Tapasztalatok a Noé állatotthonról?

Figyelt kérdés
Valós állatvédők vagy nyereséghajhászok? Egy korábbi kérdésnél volt egy híresebb menhelyről szó, ott mondták hogy kamu az egész menhely, csak a pénzt szedik, valós mentést és örökbe adást alig csinálnak. A Noé is ilyen vagy az nem?
2021. márc. 7. 17:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Én csak annyit tudok, hogy szinte irreális elvárásokkal adják a kutyákat...
2021. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Többször próbáltam a segítségüket kérni, 4-5 próbálkozásból egyszer ha sikerült elérnem őket. Akkor is annyit tudtak segíteni, hogy egy 100+-os várólista végére tettek volna. Ellenben a korábbi munkahelyemről többször is vittek el kóbormacskát.
2021. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én igazából örökbe fogadni szeretnék. De átlag, dolgozó ember vagyok a párommal együtt. Extrám elvárásokat nem tudunk teljesíteni.
2021. márc. 7. 17:50
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira örökbe akarsz tőlük fogadni, miért is nem próbálod meg?

Ha valamiben nem feleltek meg, tovább léptek. Egy forint károtok nem lesz miatta.

2021. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Őszintén ha nem biztos akkor nem próbálkozok. Egymásik szervezettől kinéztünk egy kutyát, de nem feleltünk meg mert szerintük sokat lett volna egyedül. 2 hétig ment a huza vona, kb harapó fogóval kellett kihúzni az infókat. egész idő alatt azt hittem minden szuper, mert hitegetett minket az állatvédő, aztán benyögte, hogy bocs mégse. Eléggé lesujtott mert nagyon megkedveltem azt a kutyust, alig vártam hogy megkaphassam. Nem akarom ezt még egyszer végig játszani... Tehát pénzt nem veszítek, de nyerek egy csomó stresszt...
2021. márc. 7. 18:09
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy gyepmesteri telepet keressetek meg. Ezek állami intézmények, semmilyen elvárás vagy kikötés nincs, örülnek ha viszik a kutyát. Ugyanis bekerülés után 14 nappal altathatóak.
2021. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha örökbe fogadás, akkor sintér.

Onnan valóban életet mentesz, mivel altatnak.

Plusz örülj is, hogy nem kaptál onnan kutyát, mert aztán jöttek volna hetente, havonta zaklatni, hogy mi van a kutyával, és ha más kaját merészelsz adni vagy valami nem tetszik nekik, akkor visszaveszik, akár 4 hónap után. Na akkor hogy megszeretted volna már.

2021. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Irreális dolgokat kértek, nekünk azért nem adtak kutyát bocsánat azzal az indokkal hogy idézem “elromlik a lift, hogy viszed fel a kutyát a második emeletre” hozzá tenném egészséges 3 éves 20kg-os kutya volt, aktív életünk van ő sportos volt. Erre ajánlottak egy negyed akkora, szívférges, folyamatos fül gyulladással küzdő 7 éves kutyát aki aktív életre alkalmatlan...mondván ha őt viszitek vihetitek, mást nem vihettek...megpróbáltam egy másik szimpatikus kutyát, egyből nemet mondtak, mondták csak ő vagy senki.

Itt köszöntünk el, és mentünk a Herosz állatotthonba ahonnan örökbefogadtuk a mostani kutyánk. (Aki mellesleg itt horkol mellettem)

2021. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ettől is tartok amúgy. Hogy nekem adják, még örökbefogadási dijat is fizetek, foglalkozok vele, megszeretem, aztán ha bajuk van, hasraütés szerűen vissza veszik, én meg fejre is állhatok. :( Lehet gyepi lesz. De akkor max a nyáron.
2021. márc. 7. 18:45
 10/22 A kérdező kommentje:
Akkor a Noét hanyagolom. Köszönöm a válaszokat.
2021. márc. 7. 18:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!