Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkisok! Jártok Yorki találko...

Yorkisok! Jártok Yorki találkozókra?

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekel, van e egyáltalán Yorki találkozó, ha igen, akkor milyen gyakran és hol (melyik városban, mert nem mindegy :) ). És azoktól kérdezném, akik járnak ilyen talikra, hogy: milyen? Jól érzitek magatokat? Kb milyen a fő korosztály egy ilyen Yorki talin? Van értelme elmenni egy ilyen talira?
2010. aug. 18. 14:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%

Sok szeretettel várunk Téged és kutyusodat, a Hajógyári-szigetre

szervezett kutyatalálkozónkra, ami szeptember 4-én délelőtt 11

órakor kezdődik.


Belépő: Tappancs alapítványnak felajánlott eledel, játék, vagy

bármi más, ami a kutyatartáshoz szükséges.


Programok:

11.00

Találkozó ( a szigetre a második bejáraton kell bemenni a

hídnál és ott ki lesz plakátozva merre kell menni)

12.00

Tappancs alapítványnak adomány átadása

13.00

Szépségverseny

14.00

Ruhaverseny

15.00

Ki mit tud?( kutyusoknak szól, ül, fekszik…)

16.00

Eredményhirdetés

17.00

Fotózás és tombola kihúzása


A tombola nyereménye egy KUTYAÁGY, Hagnesz felajánlásával.

Amennyiben most rendeltek Hagnesztől ruhákat, úgy a

postaköltséget nem kell kifizetnetek, hanem a találkozón át

tudjátok venni . (csak írjátok oda rendelésnél hogy ott szeretnétek

átvenni)


[link]


Aki szeretne részt venni, kérem jelezze a következő e-mail címekre:


Erika (Maya) erika0503@freemail.hu

Bea (Leja) b.dobroczki@gmail.com

2010. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

Szia nekem yorkim van és ezért nem megyek vele ilyen találkozokra:

"14.00

Ruhaverseny "

Szerintem az egész yorki tartás nem erről kéne,hogy szoljón!

Mi faluban élünk és szoktunk ilyen kis kutyás találkozot rendezni barátnőmmel,minenki hozz innivalót meg főznek a felnőttek sütit visszünk sok játékot és ismerkedünk más kutyákkal meg elengedjük a mezőn a kutyákat játszunk velük-beszélgetünk-nevetünk.

Csinálunk kutyás bemutatót.

Az én meg a barátnőm kutyája kezdünk:

akadály pálya-ügyességi feladatok-apport-láb melett vezetés-és a végén meghajlás és a két kutya kettőt ugat lb.

És akkor ha valamelyik kutya tud valamit akkor ők is bemutatják meg elmondjuk,hogy mi hogy tanitottuk meg megosszuk egymással a tapasztalatokat meg persze kilehet próbálni a pályát is.

És én 15 éves vagyok barátnőm 14,de vannak 20 és 40évesek is.

És nem vagyunk olyan nagyon sokan,hisz falu meg van aki kutya nélkül jön,de mégis jól szórakozunk..és ezt mi szoktuk megrendezni,nyáron is volt 2 ilyen.


Bocsi,hogy leírtam,de gondoltam leírom nállunk miről szól ez az egész kutyatartás.


Üdv.

2010. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első: köszönöm a "meghívást", de engem nem érdekel túlzottan egy ilyen ruhabemutatós, szépségversenyes bohóckodás. Én kutyalaira szeretnék menni, nem cirkuszba.


Második: nagyon jól hangzik, amit leírtál, kár, hogy Budapesti vagyok. Pedig szívesen mennék ilyen normálisabb kutyatalira. :S

2010. aug. 18. 14:57
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

2.válaszoló vagyok:

szimpatikusnak tűnsz,hát nagyon messze vagyunk tőletek,lent vagyunk délen teljesen :S

Majd keresgélek aztán szolók ha találok,Pesten úgyis vannak gondolom kutyatalálkozók.

2010. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
én is gondolkodtam az első által írt találkozón, de az én yorkim úszik, agilityzni próbálunk, imád futni és játszani, szerintem két perc alatt megbolondulna a díszes társaság és szakadnának a szép kis rucik :D
2010. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
soha nem voltam!nemis fogok!
2010. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Tiltakozom!


A legelső hozzászólásban feltüntetett yorkshire terrier találkozót tavaly is megrendezték. Legalább 40 yorki volt, és akkor is volt ez a "kutya-ruha verseny", és emlékezetem szerint senki nem jelentkezett rá.

Egy hatalmas füves részen voltak a kutyák szabadon, a gazdik szanaszét heverésztek, amíg a kutyák játszottak és rohangáltak.

Persze nem erőszak, nem azért írom, csak ezt a tömeges fújjolást nem szeretem.

2010. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Tömeges fújjolás? Három ember fújjol, az aztán a tömeg. :D

Amúgy, nem csak az a lényeg, hogy indulnak e a versenyen a kutyák/gazdik, hanem, hogy egyáltalán rendeznek ilyen majomkodós versenyeket. Pl.: Beagle találkozó úgy működik, hogy összefutnak, elmennek kirándulni, beszélgetnek, kutyák jól érzik magukat. Akkor Yorki gazdiknak miért nem lehet normális találkozót szervezni? Miért egyértelmű, hogy ha Yorki, akkor babaruhácskák, csillogós nyakörvek, divatos kutytáskák...stb. Mi van azokkal, akiknek a Yorkshire terrierjük tényleg kutya, nem pedig egy divatcikk? :S

2010. aug. 18. 15:49
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
kérdező amit utoljára irtál azzal teljesen egyetértek.nekem is yorkim van és nem csinálok belőle bohócot mert én magam se vagyok plázap*csa aki vesz 10 ruhát a kutyának meg 20 csillogós nyakörvet.igaz az enyémnek van táskája de az is egy tök egyszerű kis tatyó zöld szürke színű és azért van mert még 4 hónapos és ha hosszabb sétára megyünk belerakjuk ha elfárad..
2010. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is a plüsskutyázás ellen vagyok. De ennek ellenére biztos vannak "normálisak" is egy ilyen találkozón.

Nekem menhelyi yorkim van, szocializációs problémákkal, és a mi kutyás társaságunkban csak nagy kutyák vannak (leonbergi, ír farkas, golden...) nem tudnak mit kezdeni a én kis remegő egérkémmel, tahet én meg abszolút nyitott vagyok egy olyan társaságra ahol a saját méretével találkozhat. És biztos vagyok hogy másik is vannak így, a ruha verseny mellett (amit én is nagyon elítélek) lesz ott egy csomó egy súlycsoportú kutya, és ez a kutyáknak is csak jó lehet. Nem beszélve azokról az ostoba libákról akik tényleg divatkelléknek kezelik a szerencsétlenek ebeket, de itt legalább lesz egy napjuk, hogy más kutyákkal játszanak és kiszabaduljanak a kis táskából.

Na és én már csak ezért is elmegyek hogy képviseljem a yorki mint kutya kategóriát.

2010. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!