Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem a kutyust?

Mivel etessem a kutyust?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még 1 hónapos kutyám. Jó lenne összeállítani neki egy étrendet.

Nem feltétlenül adnék neki tápot meg nedves kutyakaját mert elég erőseket szellent tőle. Kutyatápból nem is láttam olyan kisszeműt mint a macskatápból. A párizsit is nagyon habzsolja.

Ha főzök ki húst amiben nincs csont, az jól emészthető neki?



2021. márc. 8. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Párizsit NE adj neki!


Honnan van? 2 hónaposan lehetne nálad minimum, szüksége van az anyjára és testvéreire!


Amúgy ha megoldható, eleinte mindenképp azt kellene kapnia, amit eddig is evett. A gyomruk érzékeny a változásokra.


Én a helyedben elvinném dokihoz, és az ő tanácsát kérném ki.

2021. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
ne adj neki még tejbepapit, attól hasmenése lesz!
2021. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tenyleg 1 honapos, azaz 4 hetes, akkor meg az anyatej a fo taplaleka, mellette mar lassan-lassan elkezdi csipegetni a kutyakajat. Tehat a te esetedben szerezz be tapszert, es 3-4 orankent etesd meg azzal, mellette kinalhatod a jo minosegu tappal, vizbe aztatva, vagy nedvessel.

Nem parizsit, nem macskakajat,hanem kolyokkutyaknak valo tapot vagy nedveset. Fozhetsz is neki,de szerintem eleg nehez egy jo etrendet osszeallitani, es neki duplan fontos lenne, tehat praktikusabb a tap, abban van minden.

2021. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kecsketejet szoktak keresni, amikor ilyen kicsi nem kaphat az anyjától tejet.
2021. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Tejbedara és alutasakos Pedigree.
2021. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesen még az anyja mellett lenne a helye, hiszen még szopik. Állatorvostól kérj tanácsot. Kecsketejet adhatsz neki, de van állatpatikában kutyatápszer.
2021. márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Persze, nehogy segíts rendesen.

Csak akkor még mindig nem értem hogy minek vagy itt.

2021. márc. 8. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsoda?
2021. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj és vegyél tápszert 4 hetes kölyöknek az való, nem kutya eledel, mert még nem tart ott a fejlődésben. Ennél nagyobb segítséget nem tudunk adni.
2021. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!