Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet ez a...

Milyen fajta lehet ez a kutyus? A kép elég rossz, kb akkora a kutya, mint egy kisebb németjuhász, 25 kg körüli, lány.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2021. márc. 8. 13:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3%

[link]


O hasonlo.

2021. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
5%
2021. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ilyen volt kicsiként:

[link]

[link]

[link]

2021. márc. 8. 15:30
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapámnak hasonló küllemű volt a német juhász, csíkos magyar agár keveréke. Német juhász habitusát örökölte, Őrizte a házat, nagyapámat, ha ment valahova.Csak az 30 kg. feletti volt.
2021. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Valaki szerint csíkos amstaff meg németjuhász keverék.
2021. márc. 8. 18:58
 16/17 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ilyen egy rövidszőrű holland Juhászkutya.

Még ez a legelterjedtebb, de szerintem jelenleg így sincs aktív tenyésztő Magyarországon.


Van még hosszú, és drótszőrű változat is, melyek az egész világon nagyon ritkák:


[link]


[link]


(Az utolsó képen látható a drótszőrű, előtte, a hosszúszőrű. Belőlük is több színváltozat van)


Ezek drága kutyák, ha külföldről vennél esetleg... Ezt jobb ha tudod.

Én 4-5 éve kerestem hosszúszőrűt, akár Hollandiában is, de akkoriban nem volt aktív tenyésztő ott sem.

Illetve, közben szembesültem azzal is, hogy nem szomszédos országból elég bonyolult kutyát legálisan behozni.


Még a japán akita 2 színváltozata nekem nagyon tetszik:


[link]


[link]

2021. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. márc. 8. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!