Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sötétebb színű kutya vizelet?

Sötétebb színű kutya vizelet?

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem,hogy sötétebb színű a kutyusom vizelete.


Szerintetek is?

Egy zsebkendővel néztem meg.

Ha nem bírod az ilyet ne nézd meg a képet.

[link]


Mitől lehet ez?

Holnap mindenképp elviszem orvoshoz,de addig is érdekel a véleményetek.


2021. márc. 9. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Mennyit iszik?
2021. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
van egyéb tünete? Lustább, kevesebb étvágy vagy hasonló? Kullancs ellen véded?
2021. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Az embernek is ilyen, ha nem iszik eleget. Szerintem (és remélem) csak annyi a gond, hogy az utóbbi időben kevesebbet ivott. Figyeld mennyit iszik, vagy hogy rendszeresen van-e elég vize. A vizelettel csak távoznak azok az anyagok a testből, amire nincs szükség. Ha kevés folyadékhoz jut a kutya (vagy ember, vagy más állat) akkor a vizeletben sűrűbbek lesznek ezek az anyagok, ha elég vizet iszik, akkor a vizelete is tud hígulni.
2021. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Többet iszik mint általában,de gondolom azért mert mostanában járunk futni és sokat mozog.


Nincsen más tünete,olyan mint mindig. Jó kedvű, vidám, aktív és rendesen eszik bármit is.


Kullancs ellen még nincsen védelme,de holnap veszek neki nyakörvet vagy spotont.

2021. márc. 9. 20:16
 5/17 A kérdező kommentje:
Néha éjjel akár kétszer-háromszor is le megy inni így sokat szokott inni.
2021. márc. 9. 20:18
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak akkor volt sötét a vizelete, mikor babéziás lett. De ő levert és kedvetlen is volt, alig akart jönni sétálni. Mikor jelölt, akkor vettem észre a színét, és azonnal vittem az állatorvoshoz, így meg tudták gyógyítani. De ha vidám, jókedvű, biztos, hogy az a baja, amit az előző hozzászólók írtak.
2021. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Babézia esetén szinte barna a vizelet és bágyadt, étvágytalan a kutya, szinte csak fekszik egész nap. Ez pár nap alatt lezajlik és sajnos a kutya életébe kerül ha nincs kezelve. Esetedben szerintem nem erről van szó mert vidám és aktív, ennek ellenére lehet valami fertőzése amitől így megváltozott a vizelete. Ha többet iszik mint általában akkor pont a fordítottja kéne hogy történjen, világosabbnak kéne lennie.
2021. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Vesebeteg
2021. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.


A babéziára én sem gondolok.


Hogy érted hogy vesebeteg? :(

2021. márc. 9. 20:39
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kullancsot egyébként találtál benne?

Mindenesetre ha kicsit is bágyadtabb lesz a kutya holnapra, spuri a dokihoz!

2021. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!